Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Katalog dle abecedy

   " 1 3 A B C Č D E F G H I J K L M N o P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


Hemodialýza B. Braun Avitum AUSTERLITZ s.r.o.  (Slavkov u BrnaPřednosta: MUDr. Martin Kuncek
Interní lékařství B. Braun Avitum AUSTERLITZ s.r.o.  (Slavkov u BrnaPřednosta: MUDr. Martin Kuncek
Nefrologie B. Braun Avitum AUSTERLITZ s.r.o.  (Slavkov u BrnaPřednosta: MUDr. Martin Kuncek
Radiologie, radioterapie B. Braun Avitum AUSTERLITZ s.r.o.  (Slavkov u BrnaPřednosta: MUDr. Martin Kuncek
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie B. Braun Avitum AUSTERLITZ s.r.o.  (Slavkov u BrnaPřednosta: MUDr. Martin Kuncek
Hemodialýza B. Braun Avitum s.r.o.  (TeplicePřednosta: MUDr. Marie Studenovská
Hemodialýza B. Braun Avitum s.r.o. - Dialyzační středisko  (Ústí nad OrlicíPřednosta: MUDr. Petr Gorun
Hemodialýza B. Braun Avitum s.r.o. - Dialyzační středisko  (Ústí nad OrlicíPřednosta: MUDr. Petr Gorun
Hemodialýza B. Braun Avitum s.r.o. - Dialyzační středisko  (PlzeňPřednosta: MUDr. Eugenie Veselá
Interní lékařství B. Braun Avitum s.r.o. - Dialyzační středisko  (Ústí nad OrlicíPřednosta: MUDr. Petr Gorun
Nefrologie B. Braun Avitum s.r.o. - Dialyzační středisko  (PlzeňPřednosta: MUDr. Eugenie Veselá
Nefrologie B. Braun Avitum s.r.o. - Dialyzační středisko  (Ústí nad OrlicíPřednosta: MUDr. Petr Gorun
Nefrologie B. Braun Avitum s.r.o. - Hemodialyzační středisko  (Praha
Hemodialýza B. Braun Avitum s.r.o. - Hemodialyzační středisko  (Praha
Hemodialýza B. Braun Avitum s.r.o. - Hemodialyzační středisko  (Třinec
Hemodialýza B. Braun Avitum s.r.o. - Hemodialyzační středisko  (Ostrava
Hemodialýza B. Braun Avitum s.r.o.- Dialyzační středisko  (PlzeňPřednosta: MUDr. CSc. Eugenie Veselá
Stomatologie B.D.S. Nisha Adhikari - Stomatologická ordinace  (Krupka
Farmakologie Baculum s.r.o., Lékárna Pomněnka  (PrahaPřednosta: Mgr. Anna Bártová
Neurčeno BALZANO s.r.o. - výdejna prostředků zdravotnické techniky  (Plzeň
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Barbara Melcrová - Rehabilitace, fyzioterapie  (Úvalno
Stomatologie Barbora Krausová - Stomatologická laboratoř  (Kravaře
Neurčeno Baukomplex, a.s. středisko DZS  (Havlíčkův BrodPřednosta: Ing. Jaroslav Pospíchal
Chirurgie BB Klinik s.r.o.  (PříbramPřednosta: MUDr. Milan Bartášek
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie BB Klinik s.r.o.  (PříbramPřednosta: MUDr. Milan Bartášek
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. Adéla Zwingerová - Rehabilitace  (Opava
Neurčeno Bc. Dana Egydyová - MEDICULT s.r.o.  (Hnátnice
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. Dana Egydyová - MEDICULT s.r.o.  (Libchavy
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. Dana Egydyová - MEDICULT s.r.o.  (Ústí nad Orlicí
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. David Rozbroj - Rehabilitace, fyzioterap.- Studio Aura  (Frenštát pod Radhoštěm
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. DiS. Martin Janoušek - Sportovní fyzioterapie  (Praha
Laseroterapie Bc. Emanuela Russitzki - RUSSITZKI s.r.o.  (Mohelnice
Gynekologie a porodnictví Bc. Eva Jaremejková - Ženská sestra  (Přerov
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. Eva Klásková - Rehabilitace  (Ostrava
Interní lékařství Bc. František Klapač DiS. - Fyzioterapie  (Mladá Boleslav
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. František Klapač DiS. - Fyzioterapie  (Mladá Boleslav
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. Hana Burdová - Léčebná rehabilitace  (Studénka
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. Hana Korduliaková - Léčebná rehabilitace  (Ostrava
Domácí a ošetřovatelská péče Bc. Hana Skořepová - Sociální služby města Rychnov nad Kněžnou, o.p.s.  (Rychnov nad Kněžnou
Léčba závislostí Bc. Ivan Košteyn - Nízkoprahové centrum pro mládež "Klub Mandl"  (Nové Město nad Metují
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. Ivo Vonásek ml. - Rehabilitace  (Zbiroh
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. Jana Petruželová - FYSIS - rehabilitace  (Rožnov pod Radhoštěm
Stomatologie Bc. Jana Skoumalová - Stomatologická laboratoř  (Kladno
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. Jana Šizlingová - Fyzioterapie Centrum reBalance  (Chomutov
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. Jana Španihelová - Rehabilitace, fyzioterapie  (Praha
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. Kateřina Dorňáková - Fyzioterapie  (Říčany u Prahy
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. Kateřina Malichová - Rehabilitace  (Příbor
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. Kateřina Stejskalová - Fyzioterapie  (Most
Gynekologie a porodnictví Bc. Lenka Vrlová - Porodní asistentka  (Zlín
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. Leona Fučíková - Rehabilitace  (Dukovany
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. Lubomír Štolc - Rehabilitace  (Libina
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. Marie Novotná - REHABILITACE M+M Novotní s.r.o.  (Ústí nad Orlicí
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. Markéta Schillerová - Rehabilitace  (Moravská Ostrava
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. Martina Komárková Žídková - Rehabilitace Níké s.r.o.  (Kravaře
Genetika Bc. MBA Viktor Furman - Laboratoře lékařské genetiky s.r.o.  (Pardubice
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie BC. Mgr. Radek Brožek - Fyzioterapie  (Plzeň
Léčba závislostí Bc. Miloslav Kubíček - Kontaktní a poradenské centrum Krédo, Pontis Šumperk  (Šumperk
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. Pavlína Šolcová - Fyzioterapie a regenerace Lutín, s.r.o.  (Lutín
Stomatologie Bc. Petra Duží - LOVE2SMILE s.r.o.  (Paskov
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. Petra Kramáriková - Rehabilitace Medkey, s.r.o.  (Jesenice
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. Roman Bojda - Rehab Liberec s.r.o.  (Liberec
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. Romana Sagnerová - Rehabilitační stacionář  (Zlín
Psychiatrie Bc. Romana Sagnerová - Rehabilitační stacionář  (Zlín
Psychologie Bc. Romana Sagnerová - Rehabilitační stacionář  (Zlín
Dětské a dorostové lékařství Bc. Romana Sagnerová - Rehabilitační stacionář  (Zlín
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. Soňa Kováčová DiS. - Fyzioterapie  (Polička
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. Šárka Bartošová - Rehabilitace, fyzioterapie  (Třebíč
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. Terezie Dindová - Rehabilitace  (Chomutov
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. Vladimíra Vacková - Rehabilitace  (Jablonec nad Nisou
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. Vlasta Bezvodová - FYZIOTERAPIE Bezvodová, spol. s r.o.  (Praha
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bc. Zdislav Duňka - Rehabilitace  (Tanvald
Gerontologie Bc. Zuzana Konstandinovská - Domácí zdravotní péče  (Dvůr Králové nad Labem
Domácí a ošetřovatelská péče Bc. Zuzana Konstandinovská - Domácí zdravotní péče  (Dvůr Králové nad Labem
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bea Merksbauerová - Fyzioterapie pohybové studio  (Praha
Farmakologie Bečovská lékárna s.r.o.  (Bečov nad TeplouPřednosta: Mgr. Kateřina Sázečková
Farmakologie BELLIS, v.o.s.  (PrahaPřednosta: PharmDr. Lenka Hladíková
Farmakologie BENU Česká republika a.s.  (PrahaPřednosta: PharmDr. Václav Polívka
Farmakologie BENU Česká republika a.s.  (PrahaPřednosta: PharmDr. Soňa Berková
Farmakologie BENU Česká republika a.s.  (Ostrov nad OhříPřednosta: Mgr. Ludmila Otápková
Farmakologie BENU Česká republika a.s.  (PříbramPřednosta: Mgr. Martin Harásek
Farmakologie BENU Česká republika a.s.  (Městec KrálovéPřednosta: Mgr. Jana Bumberová
Farmakologie BENU Česká republika a.s.  (BerounPřednosta: PharmDr. Ladislav Krňávek
Farmakologie BENU Česká republika a.s. - Lékárna Poliklinika Černý Most  (PrahaPřednosta: Mgr. Martin Bednář
Farmakologie BENU Česká republika a.s. - Lékárna Hostivice  (HostivicePřednosta: Mgr. Dagmar Suchánková
Farmakologie BENU Česká republika a.s., Lékárna Jaro  (PrahaPřednosta: PharmDr. Aleš Polák
Farmakologie BENU Česká republika a.s., Lékárna LETNÁ  (PrahaPřednosta: Mgr. Marcela Augustinová
Farmakologie BENU Česká republika a.s., OC INTERSPAR,  (PrahaPřednosta: Mgr. Dana Kaltenbrunerová
Farmakologie BENU Česká republika a.s., OC Olympia  (Mladá Boleslav
Farmakologie BENU Česká republika s.r.o.  (DobřanyPřednosta: Mgr. Hana Majerová
Farmakologie BENU Česká republika s.r.o. - Lékárna Čtyřlístek  (Plzeň
Stomatologie Bernardovi, s.r.o.  (ÚpicePřednosta: Pavla Horká
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bertiny lázně Třeboň s.r.o.  (TřeboňPřednosta: MUDr. Jaroslav Bican
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Beskydské rehabilitační centrum s.r.o.  (ČeladnáPřednosta: MUDr. Milan Bajgar
Kardiologie Beskydské rehabilitační centrum s.r.o. - Kardiologická ambulance  (Čeladná
Radiologie, radioterapie Beskydské rehabilitační centrum s.r.o. - Radiodiagnostika  (Čeladná
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Beskydské rehabilitační centrum s.r.o. - Rehabilitace  (Čeladná
Domácí a ošetřovatelská péče BETÁNIE - křesťanská pomoc  (BrnoPřednosta: Božena Bešterová
Farmakologie BG ELEMENTO, s.r.o. - Lékárna U České koruny  (PrahaPřednosta: PharmDr. Filip Reich
Léčba dlouhodobě nemocných BH - Nemocnice Vimperk a.s.  (Vimperk
Léčba dlouhodobě nemocných BH - Nemocnice Vimperk a.s. - LDN 1  (Vimperk
Léčba dlouhodobě nemocných BH - Nemocnice Vimperk a.s. - LDN 3  (Vimperk
Nefrologie BH - Nemocnice Vimperk a.s. - Urologická ambulance  (Vimperk
Angiologie, flebologie BH - Nemocnice Vimperk a.s. - Cévní ambulance  (Vimperk
Chirurgie BH - Nemocnice Vimperk a.s. - Chirurgie  (Vimperk
Interní lékařství BH - Nemocnice Vimperk a.s. - Interní ambulance  (Vimperk
Léčba dlouhodobě nemocných BH - Nemocnice Vimperk a.s. - LDN 2  (Vimperk
Radiologie, radioterapie BH - Nemocnice Vimperk a.s. - Radiodiagnostické oddělení  (Vimperk
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie BH - Nemocnice Vimperk a.s. - Rehabilitace  (Vimperk
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie BIOCENTRUM P s.r.o.  (HumpolecPřednosta: Daniela Carvová
Cytologie BioCyt v.o.s.  (BrnoPřednosta: doc. MUDr. CSc. Karel Mazanec
Biochemie BioCyt v.o.s.  (BrnoPřednosta: doc. MUDr. CSc. Karel Mazanec
Biochemie Biohem Diagnostika s.r.o.  (ŽamberkPřednosta: Ing. Zuzana Tajbrová
Hematologie a krevní transfuze Biohem Diagnostika s.r.o.  (ŽamberkPřednosta: Ing. Zuzana Tajbrová
Biochemie Biochemická a hematologická labolatoř ALA  (JeseníkPřednosta: Mgr. Luděk Slavík
Alergologie a imunologie Biochemická a hematologická labolatoř ALA  (JeseníkPřednosta: Mgr. Luděk Slavík
Hematologie a krevní transfuze Biochemická a hematologická labolatoř ALA  (JeseníkPřednosta: Mgr. Luděk Slavík
Hematologie a krevní transfuze Biochemická a hematologická laboratoř  (České BudějovicePřednosta: Vlasta Borovičková
Hematologie a krevní transfuze Biochemická a hematologická laboratoř  (České BudějovicePřednosta: Blanka Mocová
Hematologie a krevní transfuze Biochemická a hematologická laboratoř  (Bystřice pod HostýnemPřednosta: Daniela Zábranská
Hematologie a krevní transfuze Biochemická a hematologická laboratoř  (Frýdek - MístekPřednosta: RNDr. Antonín Garčic
Biochemie Biochemická a hematologická laboratoř  (České BudějovicePřednosta: Vlasta Borovičková
Biochemie Biochemická a hematologická laboratoř  (České BudějovicePřednosta: Blanka Mocová
Biochemie Biochemická a hematologická laboratoř  (Bystřice pod HostýnemPřednosta: Daniela Zábranská
Biochemie Biochemická a hematologická laboratoř  (Frýdek - MístekPřednosta: RNDr. Antonín Garčic
Biochemie Biochemická laboratoř  (Moravská OstravaPřednosta: Zdena Puchká
Biochemie Biochemická laboratoř  (ProstějovPřednosta: MUDr. Zdenka Kotačková
Biochemie Biochemická laboratoř  (HlinskoPřednosta: Ing. Petr Dufek
Biochemie Biochemická laboratoř  (ChrudimPřednosta: MUDr. Ing. Václav Rambousek
Biochemie Biochemická laboratoř  (BechyněPřednosta: Jana Chalupská
Biochemie Biochemická laboratoř  (TurnovPřednosta: MUDr. Josef Kopáč
Biochemie Biochemická laboratoř BILA, s.r.o.  (ZábřehPřednosta: RNDr. CSc. Jaromír Stejskal
Biochemie Biochemická laboratoř BILA, s.r.o.  (MohelnicePřednosta: RNDr. CSc. Jaromír Stejskal
Hematologie a krevní transfuze Biochemická laboratoř BILA, s.r.o.  (ZábřehPřednosta: RNDr. CSc. Jaromír Stejskal
Hematologie a krevní transfuze Biochemicko-hematologická laboratoř  (PrahaPřednosta: RNDr. Zdenka Dušková
Hematologie a krevní transfuze Biochemicko-hematologická laboratoř  (DobříšPřednosta: Marcela Mašková
Biochemie Biochemicko-hematologická laboratoř  (DobříšPřednosta: Marcela Mašková
Biochemie Biochemicko-hematologická laboratoř  (Trhové SvinyPřednosta: Marie Marzová
Biochemie Biochemicko-hematologická laboratoř  (PrahaPřednosta: RNDr. Zdenka Dušková
Biochemie BIOLAB laboratorní diagnostické centrum  (PrahaPřednosta: Ing. Eva Zichová
Biochemie BioLab Praha s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. CSc. Ivan Juliš
Cytologie BIOLAB Praha s.r.o. - bioptická a cytologická laboratoř  (PrahaPřednosta: MUDr. CSc. Ivan Juliš
Biochemie BioLab s.r.o. - biochemická laboratoř  (KlatovyPřednosta: MUDr. František Musil
Biochemie BioLab s.r.o., biochemická laboratoř  (KlatovyPřednosta: MUDr. František Musil
Neurčeno BIOMEDICIA - zdravotnické potřeby a léčivé rostliny  (BenešovPřednosta: Daniela Císařová
Alergologie a imunologie BIO-PLUS s.r.o. laboratoř  (BrnoPřednosta: doc. MUDr. Radomír Buček
Kožní lékařství BIO-PLUS s.r.o. laboratoř  (BrnoPřednosta: doc. MUDr. Radomír Buček
Infekční lékařství BIO-PLUS s.r.o. laboratoř  (BrnoPřednosta: doc. MUDr. Radomír Buček
Mikrobiologie BIO-PLUS s.r.o. laboratoř  (BrnoPřednosta: doc. MUDr. Radomír Buček
Mikrobiologie BIO-PLUS s.r.o. laboratoř  (BrnoPřednosta: doc. MUDr. Radomír Buček
Cytologie Bioptická a cytologická laboratoř  (ChomutovPřednosta: MUDr. Miroslav Šulc
Cytologie Bioptická a cytologická laboratoř  (Uherský BrodPřednosta: MUDr. Josef Velecký
Diagnostika Biovrana s.r.o.  (Veselí nad MoravouPřednosta: RNDr. Jiřina Vránová
Stomatologie Bisco s.r.o., stomatologická laboratoř  (Moravská OstravaPřednosta: Martin Bis
Farmakologie BK MEDIKA a.s. - Lékárna HELIOS  (KlatovyPřednosta: PharmDr. Zdeňka Kojanová
Farmakologie BK MEDIKA a.s. - Lékárna Pod Hůrkou  (KlatovyPřednosta: Mgr. Růžena Kladívková
Stomatologie Blanka Astalošová - Stomatologická laboratoř  (Praha
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Blanka Bílková - Rehabilitace Jičín s.r.o.  (Jičín
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Blanka Ficenecová - Fyzioterapie  (Mariánské Lázně
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Blanka Chmelařová - Rehabilitace, Regenerační centrum Styl  (Přerov
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Blanka Kadlečková - Rehabilitace  (Benešov
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Blanka Kollárová - M.B.K. Group s.r.o.  (Nejdek
Stomatologie Blanka Kroupová - Stomatologická laboratoř  (Beroun
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Blanka Musilová - Rehabilitace Bludov s.r.o.  (Bludov
Stomatologie Blanka Rohlíková - Stomatologická laboratoř  (Pardubice
Stomatologie Blažena Bouchalová - K - DENT.PI s. r. o - Zubní laboratoř  (Protivín
Sportovní a tělovýchovné lékařství Blažena Peková - MedicalHelp ČB s.r.o.  (České Budějovice
Dětské a dorostové lékařství Blažena Peková - MedicalHelp ČB s.r.o.  (České Budějovice
Stomatologie Blažena Sulíčková - Stomatologická laboratoř  (Vizovice
Domácí a ošetřovatelská péče Bobelovka - centrum pobytových a ambulantních sociálních služeb  (Jindřichův HradecPřednosta: Bc. Kateřina Soukupová
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Body-Line Č.K. s.r.o.  (Český KrumlovPřednosta: Ilona Podruhová
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bohemia-lázně a.s  (Karlovy VaryPřednosta: Jiří Sluka
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bohumila Justová - Rehabilitace  (Nové Město na Moravě
Anesteziologie a resuscitace Bohumínská městská nemocnice - ARO  (BohumínPřednosta: MUDr. Ĺudovít Borgula
Dětské a dorostové lékařství Bohumínská městská nemocnice - Dětská ambulance  (Bohumín
Gynekologie a porodnictví Bohumínská městská nemocnice - Gynekologické oddělení  (Bohumín
Chirurgie Bohumínská městská nemocnice - Chirurgické oddělení  (BohumínPřednosta: MUDr. Vojtěch Žoch
Biochemie Bohumínská městská nemocnice - Oddělení klinické biochemie  (BohumínPřednosta: Ing. Viktor Tůma
Domácí a ošetřovatelská péče Bohumínská městská nemocnice - Ošetřovatelské oddělení  (BohumínPřednosta: MUDr. Evald Staněk
Radiologie, radioterapie Bohumínská městská nemocnice - Radiodiagnostické oddělení  (BohumínPřednosta: MUDr. Pavel Kantor
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bohumínská městská nemocnice - Rehabilitační oddělení  (Bohumín
Neurčeno Bohumínská městská nemocnice a.s.  (BohumínPřednosta: MUDr. Vojtěch Balcárek
Stomatologie Bohuslav Poledna - Stomatologická laboratoř bez zpracování kovů  (Hranice - Drahotuše
Stomatologie Bohuslava Dostálová - Stomatologická laboratoř  (Veselíčko
Farmakologie Bolevecká lékárna  (PlzeňPřednosta: RNDr. Květa Kondrová
Farmakologie Bořivojova lékárna  (TáborPřednosta: Mgr. Ladislav Borkovec
Stomatologie Božena Frajbišová - Stomatologická laboratoř  (Praha
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Božena Kunetková - Rehabilitace  (Turnov
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Božena Matuštíková - Rehabilitace  (Kroměříž
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Božena Molvová - Rehabilitace  (Nové Město na Moravě
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Božena Ondryášová - REVITA Ondryášová s.r.o.  (Frenštát pod Radhoštěm
Farmakologie B-Pharm Corolain Company s.r.o., Lékárna Odra  (PrahaPřednosta: Mgr. Zhanneta Nasserová
Preventivní medicína BRANDEIS CLINIC, s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Anna Brandejs
Kožní lékařství BRANDEIS CLINIC, s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Anna Brandejs
Stomatologie BRANDEIS CLINIC, s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Anna Brandejs
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bristec cz, s.r.o.  (PardubicePřednosta: Tomáš Kolín
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Bristec cz, s.r.o.  (PardubicePřednosta: Tomáš Kolín
Neurčeno Bristol - Myers Squibb s.r.o.  (Ostrava
Neurčeno Bristol-Myers Squibb s.r.o.  (Praha
Neurčeno Broumovská nemocnice  (BroumovPřednosta: MUDr. Miroslav Švábl
Diabetologie Broumovská nemocnice - Diabetologická ambulance  (Broumov
Chirurgie Broumovská nemocnice - Chirurgické oddělení  (BroumovPřednosta: MUDr. Jan Kříž
Interní lékařství Broumovská nemocnice - Interní oddělení  (Broumov
Anesteziologie a resuscitace Broumovská nemocnice - JIP  (BroumovPřednosta: MUDr. Miroslav Švábl
Biochemie Broumovská nemocnice - Klinická biochemie  (BroumovPřednosta: MUDr. Josef Hornych
Následná péče Broumovská nemocnice - Lůžka následné péče I.  (Broumov
Následná péče Broumovská nemocnice - Lůžka následné péče II.  (Broumov
Následná péče Broumovská nemocnice - Lůžka následné péče III.  (Broumov
Radiologie, radioterapie Broumovská nemocnice - Radiologické oddělení  (BroumovPřednosta: MUDr. Pavel Koubek
Farmakologie Břevnovská lékárna  (PrahaPřednosta: PharmDr. Zbyněk Čalkovský
Gynekologie a porodnictví BSc. Milena Dvořáková - Porodní asistentka  (Praha
Mamologie BU PRAGUE No 1 a.s.  (PrahaPřednosta: MUDr. PhD. Miroslava Skovajsová
Farmakologie BUCARD INDUSTRY,a.s., Lékárna Kotva  (PrahaPřednosta: Mgr. Karel Kraus
Farmakologie BUCARD INDUSTRY,a.s., Lékárna Palladium  (PrahaPřednosta: Mgr. Karel Kraus
Farmakologie Butovická lékárna  (PrahaPřednosta: Mgr. Zdislava Kovářová

   " 1 3 A B C Č D E F G H I J K L M N o P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


Adresář slovenských lékařů | Jeden z největších adresářů praktických, zubních a dalších lékařů | Další odkazy
   (c) 2010-2022 Lékaři v České Republice
Za obsah a správnost všech vložených inzerátů nese v plné míře odpovědnost zadavatel inzerátu.
Pokud administrár serveru uzná inzerát jakkoliv závadný, vyhrazuje si právo takový inzerát bez náhrady smazat.
Portál nemá nic společného s inzerenty. Návštěvníci portálu jednají vždy přímo s inzerenty.
Z těmito vzniklými obchodními vztahy nemá inzertní portál nic společného.