Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Katalog dle abecedy

   " 1 3 A B C Č D E F G H I J K L M N o P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


Domácí a ošetřovatelská péče S - centrum Hodonín, příspěvková organizace  (Hodonín
Domácí a ošetřovatelská péče S námi doma s.r.o.  (NejdekPřednosta: Gerda Odlová
Psychologie S.E.N.A. s.r.o.  (PrahaPřednosta: PhDr. Blanka Čepická
Psychoterapie S.E.N.A. s.r.o.  (PrahaPřednosta: PhDr. Blanka Čepická
Farmakologie S+B Lotos s.r.o., Lékárna Lotos  (ChebPřednosta: Mgr. Irena Tubelová
Interní lékařství SABIL, s.r.o.  (BrnoPřednosta: MUDr. CSc. Ivo Halačka
Neurčeno SAFINA a.s. - Prodej a výměna zubního zlata  (BrnoPřednosta: Ing. Jan Jindrák
Neurčeno SAFINA a.s. výdejna prostředků zdravotnické techniky  (Hradec KrálovéPřednosta: Jiřina Kunová
Neurčeno SAFINA a.s. výdejna prostředků zdravotnické techniky  (PlzeňPřednosta: Hana Jásenská
Neurčeno SAGENA s.r.o.  (Frýdek - Místek
Neurčeno Salaegro A.J.C., s.r.o.  (Nový BorPřednosta: MUDr. Miroslav Coufal
Léčba závislostí SALINGER o.s. - primární prevence  (Hradec KrálovéPřednosta: Michaela Petruželková
Dětské a dorostové lékařství SALVUS SF s.r.o.  (Suchdol nad LužnicíPřednosta: MUDr. Olga Stasková
Neurčeno SALVUS SF s.r.o.  (Suchdol nad LužnicíPřednosta: MUDr. Olga Stasková
Stomatologie SALVUS SF s.r.o.  (Suchdol nad LužnicíPřednosta: MUDr. Olga Stasková
Farmakologie Samos, s. r. o. - Lékárna Hvězdova  (PrahaPřednosta: Mgr. Olga Kellerová
Biochemie Samostatné laboratorní pracoviště  (Stříbro
Farmakologie Sanabilis Omega s.r.o., Lékárna U Kaštanu  (PrahaPřednosta: Mgr. Markéty Kratochvílová
Léčba závislostí Sananim o.s. - Doléčovací centrum  (PrahaPřednosta: Martin Hulík
Léčba závislostí Sananim o.s. - Terénní programy  (PrahaPřednosta: Martin Větrovec
Genetika Sanatorium ART s.r.o.  (České BudějovicePřednosta: Radomír Thaler
Logopedie Sanatorium DEMOSTHENES, s.r.o.  (Ústí nad LabemPřednosta: PaedDr. Lenka Pospíšilová
Nemoci z povolání Sanatorium DEMOSTHENES, s.r.o.  (Ústí nad LabemPřednosta: PaedDr. Lenka Pospíšilová
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Sanatorium DEMOSTHENES, s.r.o.  (Ústí nad LabemPřednosta: PaedDr. Lenka Pospíšilová
Genetika Sanatorium Helios s.r.o.  (BrnoPřednosta: MUDr. Pavel Texl
Cytologie Sanatorium Helios s.r.o.  (BrnoPřednosta: MUDr. Pavel Texl
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Sanatorium Javorník  (StachyPřednosta: MUDr. Jan Míka
Následná péče Sanatorium MUDr. Jaroslava Bílka - následná péče  (TrutnovPřednosta: MUDr. Zuzana Borecká
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Sanatorium MUDr. Josefa Šírka  (JincePřednosta: MUDr. Jan Šírek
Následná péče Sanatorium MUDr. Josefa Šírka - následná péče  (Jince
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Sanatorium MUDr.H.Tomášové,s.r.o.  (Praha
Chirurgie Sanatorium MUDr.Jaroslava Bílka  (TrutnovPřednosta: MUDr. Jaroslav Bílek
Léčba bolesti Sanatorium pro bolesti v zádech s regeneračním studiem  (ZnojmoPřednosta: MUDr. Milan Podlipný
Neurologie Sanatorium pro bolesti v zádech s regeneračním studiem  (ZnojmoPřednosta: MUDr. Milan Podlipný
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Sanatorium pro bolesti v zádech s regeneračním studiem  (ZnojmoPřednosta: MUDr. Milan Podlipný
Kosmetika lékařská Sanatorium profesora Arenbergera  (PrahaPřednosta: prof. MUDr. DrSc. Petr Arenberger
Neurčeno Sanatorium TOPAS s.r.o.  (ŠkvorecPřednosta: MUDr. Henrieta Tondlová
Domácí a ošetřovatelská péče Sanco-PB s.r.o.  (Příbram VI - Březové HoryPřednosta: Ing. Lukáš Knapp
Stomatologie Sandentes plus s.r.o.  (Brno
Biochemie Sang Lab - klinická laboratoř, s.r.o.  (NejdekPřednosta: PharmDr. Michal Jakl
Neurčeno SANIBOR s.r.o. - dopravní zdravotní služba  (Nový BorPřednosta: Jan Hájek
Farmakologie Sanicula s.r.o., Lékárna Tilia  (SokolovPřednosta: Mgr. Dagmar Gažiová
Farmakologie Sanicula s.r.o., Lékárna V Bezovce  (PlzeňPřednosta: Mgr. Renáta Kůrková-Frýbertová
Neurčeno SANIMA s.r.o. dopravní zdravotní služba  (Přednosta: František Mazák
Neurčeno SANIT - ZP, s.r.o.  (Frenštát pod RadhoštěmPřednosta: Jarmila Olšovská
Neurčeno SANIT B+B - výdejna prostředků zdravotnické techniky  (Ústí nad LabemPřednosta: Eva Braunsteinová
Neurčeno Sanita Vyškov  (VyškovPřednosta: Libor Gardelka
Neurčeno SANITAR s.r.o.  (KladnoPřednosta: Zdeněk Prokop
Neurčeno SANITAS - V Zdravotnické potřeby  (BrnoPřednosta: Mgr. Věra Čtvrtníčková
Neurčeno SANITKA.ORG s.r.o.  (BrnoPřednosta: Bc. Pavel Ševčík
Neurčeno Sanitky Valla s.r.o.  (VizovicePřednosta: Miloslav Valla
Neurčeno Sanitní služba Klatovy s.r.o.  (KlatovyPřednosta: Zdeněk Bastl
Neurčeno Sanitní služba Klatovy s.r.o.  (Klatovy IIPřednosta: Jiří Strašek
Transplantační medicína Sanitní služba Klatovy s.r.o.  (Klatovy IIPřednosta: Jiří Strašek
Neurčeno Sanitrans cs s.r.o.  (OpavaPřednosta: Marek Pavlík
Neurčeno Sanitrans s.r.o.  (ŽidlochovicePřednosta: Miloslav Nentvich
Chirurgie SANOFYTO, s.r.o.  (BrnoPřednosta: MUDr. Vlastimil Unger
Nefrologie SANOFYTO, s.r.o.  (BrnoPřednosta: MUDr. Vlastimil Unger
Neurčeno SANOMED, spol. s r.o.  (BrnoPřednosta: Ing. Peter Čapkovič
Farmakologie Sanovia, a.s, Lékárna U stříbrné hvězdy  (ŘevnicePřednosta: Mgr. Jaroslava Rohlíčková
Farmakologie Sanovia, a.s., Lékárna  (Beroun
Neurčeno SANTÉ cz, s.r.o. - výdejna ZP  (ŠumperkPřednosta: Lenka Droppová
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie SANTÉ s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Pavel Baránek
Revmatologie SANTÉ s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Pavel Baránek
Stomatologie SANTÉ s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Pavel Baránek
Dětské a dorostové lékařství SANTÉ s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Pavel Baránek
Alternativní medicína SANTÉ s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Pavel Baránek
Psychologie SANTÉ s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Pavel Baránek
Interní lékařství SANTÉ s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Pavel Baránek
Gynekologie a porodnictví SANTÉ s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Pavel Baránek
Ušní, nosní, krční SANTÉ s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Pavel Baránek
Domácí a ošetřovatelská péče Sanus Brno o.s.  (BrnoPřednosta: Taťána Hodinářová
Interní lékařství SDI s.r.o. - interna  (Praha
Kardiologie SDI s.r.o. - kardiologie  (Praha
Radiologie, radioterapie SDI s.r.o. - radiodiagnostika  (Praha
Neurčeno Sdružené ambulantní zařízení  (Praha
Neurčeno Sdružené ambulantní zařízení  (PrahaPřednosta: MUDr. Pavel Douda
Neurčeno Sdružené ambulantní zařízení  (Lysá nad Labem
Neurčeno Sdružené ambulantní zařízení s.r.o.  (BřeclavPřednosta: MUDr. Ratibor Kopec
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Sdružené ambulantní zařízení spol. s r.o.  (Česká TřebováPřednosta: MUDr. Pavel Nožička
Neurčeno Sdružené ambulantní zařízení Třeboň  (TřeboňPřednosta: Ing. Jana Bínová
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Sdružené zařízení pro péči o dítě Olomouc  (OlomoucPřednosta: Ing. Helena Součková
Psychologie Sdružené zařízení pro péči o dítě Olomouc  (OlomoucPřednosta: Ing. Helena Součková
Dětské a dorostové lékařství Sdružené zařízení pro péči o dítě Olomouc  (OlomoucPřednosta: Ing. Helena Součková
Neurčeno Sdružené zdravotnické zařízení Krnov p.o.  (KrnovPřednosta: Ing. Bedřich Marek
Neurčeno Sdružené zdravotnické zařízení Krnov p.o.  (Krnov
Neurčeno Sdružené zdravotnické zařízení Krnov p.o.  (Krnov
Neurčeno Sdružení ambulantních lékařů, s.r.o.  (ChotěbořPřednosta: Miroslav Stehno
Domácí a ošetřovatelská péče Sdružení Česká katolická charita  (Lanškroun
Dětské a dorostové lékařství Sdružení dětských ozdravoven a léčeben  (TrutnovPřednosta: MVDr. Ing. Jaromír Hejzlar
Neurčeno Sdružení lékařů polikliniky I s.r.o.  (ChrudimPřednosta: MUDr. Ing. Václav Rambousek
Psychologie Sdružení Linky bezpečí pro děti a mládež  (PrahaPřednosta: Ing. Zuzana Baudyšová
Psychoterapie Sdružení Linky bezpečí pro děti a mládež  (PrahaPřednosta: Ing. Zuzana Baudyšová
Domácí a ošetřovatelská péče Sdružení občanů při výchovném a vzdělávacím zařízení Alvalída  (Liberec
Léčba závislostí SDRUŽENÍ PASTOR BONUS  (Světlá HoraPřednosta: Mgr. Petr Opletal
Domácí a ošetřovatelská péče Sdružení Piafa ve Vyškově  (VyškovPřednosta: Bc. Jana Podrápská
Neurčeno Sdružení SANITRANS  (Mladá BoleslavPřednosta: Zdeněk Šuk
Neurčeno Sdružení zdravotnických zařízení II Brno p.o.  (BrnoPřednosta: MUDr. Rut Svobodová
Alergologie a imunologie Sdružení zdravotnických zařízení II Brno p.o. - Alergologická ambulance  (Brno
Diagnostika Sdružení zdravotnických zařízení II Brno p.o. - Ambulance funkční diagnostiky  (Brno
Sportovní a tělovýchovné lékařství Sdružení zdravotnických zařízení II Brno p.o. - Ambulance funkční diagnostiky  (Brno
Diabetologie Sdružení zdravotnických zařízení II Brno p.o. - Diabetologická ambulance  (Brno
Endokrinologie Sdružení zdravotnických zařízení II Brno p.o. - Endokrinologická ambulance  (Brno
Chirurgie Sdružení zdravotnických zařízení II Brno p.o. - Chirurgická ambulance  (Brno
Interní lékařství Sdružení zdravotnických zařízení II Brno p.o. - Interní ambulance  (Brno
Kožní lékařství Sdružení zdravotnických zařízení II Brno p.o. - Kožní ambulance  (Brno
Neurologie Sdružení zdravotnických zařízení II Brno p.o. - Neurologická ambulance  (Brno
Ušní, nosní, krční Sdružení zdravotnických zařízení II Brno p.o. - ORL  (Brno
Dětské a dorostové lékařství Sdružení zdravotnických zařízení II Brno p.o. - Praktický lékař pro děti a dorost  (Brno
Psychiatrie Sdružení zdravotnických zařízení II Brno p.o. - Psychiatrie - sexuologie  (Brno
Sexuologie Sdružení zdravotnických zařízení II Brno p.o. - Psychiatrie - sexuologie  (Brno
Psychologie Sdružení zdravotnických zařízení II Brno p.o. - Psychologická ambulance  (Brno
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Sdružení zdravotnických zařízení II Brno p.o. - Rehabilitační ambulance  (Brno
Revmatologie Sdružení zdravotnických zařízení II Brno p.o. - Revmatologická ambulance  (Brno
Radiologie, radioterapie Sdružení zdravotnických zařízení II Brno p.o. - RTG + Mamograf  (Brno
Mamologie Sdružení zdravotnických zařízení II Brno p.o. - RTG + Mamograf  (Brno
Nefrologie Sdružení zdravotnických zařízení II Brno p.o. - Urologická ambulance  (Brno
Neurčeno Sdružení zdravotních středisek okresu Tábor  (TáborPřednosta: Mgr. Ivan Machoň
Stomatologie Sdružení zubních techniků - zubní laborantů  (TrutnovPřednosta: Dagmar Vídeňská
Alergologie a imunologie SEDIUM s.r.o. - Imunoanalytická laboratoř  (PardubicePřednosta: Ing. František Štumr
Neurčeno SEJIDA TRANS-RESCUE  (PrahaPřednosta: Jiří Semotán
Léčba závislostí SEMIRAMIS o.s. - Kontaktní centrum  (NymburkPřednosta: DiS. Pavel Plaček
Farmakologie SENIMED s.r.o., Lékárna Hořovice  (HořovicePřednosta: Mgr. Tomáš Veverka
Domácí a ošetřovatelská péče Senior centrum UH  (Uherské Hradiště
Psychiatrie SENIOR CZ, s.r.o.  (Ústí nad LabemPřednosta: MUDr. Petr Žižkovský
Gerontologie Senior penzion - penzion pro důchodce  (OtrokovicePřednosta: Ing. Ludmila Vabroušková
Domácí a ošetřovatelská péče Senior penzion - penzion pro důchodce  (OtrokovicePřednosta: Ing. Ludmila Vabroušková
Domácí a ošetřovatelská péče SENIOR PŘEROV  (Horní MoštěnicePřednosta: Vladimíra Vilímková
Domácí a ošetřovatelská péče Seniorcentrum OASA s.r.o.  (PetřvaldPřednosta: Ing. Adam Borek
Domácí a ošetřovatelská péče Seniorcentrum Opava, příspěvková organizace  (Opava
Domácí a ošetřovatelská péče SeniorCentrum Skuteč  (SkutečPřednosta: ředitel Josef Tumpach
Domácí a ošetřovatelská péče Senior-dům Soběslav  (Soběslav
Praktický lékař pro dospělé SEPTIMA - MEDICA Zábřeh s.r.o.  (ZábřehPřednosta: MUDr. Hana Vrbecká
Radiologie, radioterapie SEPTIMA - MEDICA Zábřeh s.r.o.  (ZábřehPřednosta: MUDr. Hana Vrbecká
Neurčeno Servis Sanita J3 s.r.o. - Dopravní zdravotní služba  (StříbroPřednosta: Jiří Vejskal
Domácí a ošetřovatelská péče Sesterská Agentura Doma, s.r.o.  (Český TěšínPřednosta: Irena Barwiolková
Domácí a ošetřovatelská péče SESTŘIČKA.CZ - DOMÁCÍ PÉČE BESKYDY s.r.o.  (ČeladnáPřednosta: Jarmila Toflová
Domácí a ošetřovatelská péče Sestřičky Kadaň s.r.o.  (Kadaň
Neurčeno SETRANS - výdejna a prodejna prostředků zdravotnické techniky  (PrahaPřednosta: Josef Selichar
Stomatologie Schill Dental Clinic Praha s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Alexander Schill
Farmakologie SCHLECKER a.s.  (Praha
Farmakologie SCHLECKER a.s.  (Praha
Farmakologie SCHLECKER a.s.  (Praha
Farmakologie SCHLECKER a.s.  (Praha
Farmakologie SCHLECKER a.s.  (České Budějovice
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Schroth s.r.o. - Lázně Lipová  (Lipová - Lázně
Neurčeno Schubert CZ spol. s r.o.  (PrahaPřednosta: PhDr. Arnošt Suk
Neurčeno Silesia Medical s.r.o.  (OstravaPřednosta: MUDr. Radomír Ichnovský
Anesteziologie a resuscitace Silesia Medical s.r.o. - ARO  (Ostrava
Kožní lékařství Silesia Medical s.r.o. - Dermatovenerologie  (Ostrava
Gynekologie a porodnictví Silesia Medical s.r.o. - Gynekologie  (Ostrava
Chirurgie Silesia Medical s.r.o. - Chirurgie  (Ostrava
Interní lékařství Silesia Medical s.r.o. - Interna  (Ostrava
Dětské a dorostové lékařství Silesia Medical s.r.o. - Praktický lékař pro děti a dorost  (Ostrava
Praktický lékař pro dospělé Silesia Medical s.r.o. - Praktický lékař pro dospělé  (Ostrava
Radiologie, radioterapie Silesia Medical s.r.o. - Radiodiagnostika  (Ostrava
Interní lékařství Silesia Medical s.r.o. - Radiodiagnostika  (Ostrava
Domácí a ošetřovatelská péče SILOE Ostrava, centrum denních služeb  (Ostrava
Stomatologie Silvie Vrbicová - Stomatologická laboratoř  (Zlín
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Simona Faitová - Rehabilitace  (Praha
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Simona Motlová - Fyzioterapie  (Hloubětín
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Simona Mužíková - Rehabilitace  (Kamenický Šenov
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves s.r.o.  (Ostrožská Nová VesPřednosta: MVDr. Antonín Plachý
Kožní lékařství Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves s.r.o.  (Ostrožská Nová VesPřednosta: MVDr. Antonín Plachý
Neurčeno SIVAK medical technology s.r.o.  (PrahaPřednosta: Šárka Dvořáková
Neurčeno SIVAK medical technology s.r.o.  (Hradec KrálovéPřednosta: Šárka Dvořáková
Stomatologie Sixth Sense s.r.o. Dent  (ŠumperkPřednosta: Lukáš Nevřela
Laseroterapie SKLEPION - Lasercentrum Praha s.r.o.  (Karlovy VaryPřednosta: doc. MUDr. CSc. Roman Šmucler
Dětské a dorostové lékařství Slánský pediatr s.r.o.  (Slaný
Anesteziologie a resuscitace Slezská nemocnice - ARO  (OpavaPřednosta: MUDr. Hanna Bachar
Léčba bolesti Slezská nemocnice - ARO  (OpavaPřednosta: MUDr. Hanna Bachar
Angiologie, flebologie Slezská nemocnice - Cévní poradna  (Opava
Alergologie a imunologie Slezská nemocnice - Dětská alergologická ambulance  (Opava
Diabetologie Slezská nemocnice - Dětská endokrinologická a diabetologická ambulance  (Opava
Endokrinologie Slezská nemocnice - Dětská endokrinologická a diabetologická ambulance  (Opava
Gastroenterologie Slezská nemocnice - Dětská gastroenterologická ambulance  (Opava
Kardiologie Slezská nemocnice - Dětská kardiologická ambulance  (Opava
Nefrologie Slezská nemocnice - Dětská nefrologická ambulance  (Opava
Dětské a dorostové lékařství Slezská nemocnice - Dětské oddělení  (Opava
Diabetologie Slezská nemocnice - Diabetologická ambulance  (Opava
Gastroenterologie Slezská nemocnice - Gastroenterologická ambulance  (Opava
Léčba dlouhodobě nemocných Slezská nemocnice - Geriatrické a doléčovací oddělení  (OpavaPřednosta: MUDr. Ingrid Rýznarová
Gynekologie a porodnictví Slezská nemocnice - Gynekologicko-porodnické oddělení  (OpavaPřednosta: MUDr. Petr Herman
Hematologie a krevní transfuze Slezská nemocnice - Hematologicko-transfúzní oddělení  (OpavaPřednosta: MUDr. Vladimíra Heinzová
Chirurgie Slezská nemocnice - Chirurgie  (OpavaPřednosta: MUDr. Jiří Hájek
Infekční lékařství Slezská nemocnice - Infekční oddělení  (OpavaPřednosta: MUDr. Petr Kümpel
Interní lékařství Slezská nemocnice - Interní oddělení  (OpavaPřednosta: MUDr. Alois Dvořák
Kardiologie Slezská nemocnice - Kardiologická ambulance  (Opava
Kožní lékařství Slezská nemocnice - Kožní oddělení  (OpavaPřednosta: MUDr. Eva Jašková
Mamologie Slezská nemocnice - Mammologická ambulance  (Opava
Nefrologie Slezská nemocnice - Nefrologická ambulance  (Opava
Biochemie Slezská nemocnice - Oddělení klinické biochemie  (OpavaPřednosta: MUDr. Marian Staňo
Mikrobiologie Slezská nemocnice - Oddělení klinické mikrobiologie  (OpavaPřednosta: MUDr. Marie Dovalová
Ušní, nosní, krční Slezská nemocnice - Oddělení ORL  (OpavaPřednosta: MUDr. Richard Lenert
Cestovní a tropická medicína Slezská nemocnice - Poradna pro tropickou a cestovní medicínu  (Opava
Epidemiologie Slezská nemocnice - Poradna pro tropickou a cestovní medicínu  (Opava
Gastroenterologie Slezská nemocnice - Proktologická ambulance  (Opava
Radiologie, radioterapie Slezská nemocnice - Radiologické oddělení  (OpavaPřednosta: MUDr. Milan Cvek
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Slezská nemocnice - Rehabilitační oddělení  (OpavaPřednosta: MUDr. Eva Bučková
Stomatologie Slezská nemocnice - Stomatochirurgické oddělení  (OpavaPřednosta: MUDr. Pavel Sochorek
Epidemiologie Slezská nemocnice - Středisko očkování  (Opava
Traumatologie Slezská nemocnice - Traumatologická poradna  (Opava
Neurčeno Slezská nemocnice p.o.  (OpavaPřednosta: Ing. Tomáš Stejskal
Farmakologie Slunečná lékárna  (PrahaPřednosta: PharmDr. Vlasta Brabcová
Domácí a ošetřovatelská péče Slunné stáří ČČK  (Praha
Neurologie SLUŽBA VD - rehabilitační centrum  (České BudějovicePřednosta: Jan Fiala
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie SLUŽBA VD - rehabilitační centrum  (České BudějovicePřednosta: Jan Fiala
Neurčeno Smrček Z - Con, s.r.o.  (BrnoPřednosta: Roman Smrček
Domácí a ošetřovatelská péče Sociálně ošetřovací centrum  (Praha
Domácí a ošetřovatelská péče Sociálně ošetřovatelské centrum  (Praha
Domácí a ošetřovatelská péče Sociálně ošetřovatelské zařízení Na Košíku  (Praha
Psychoterapie Sociálně-psychiatrické centrum - Fénix, o.p.s.  (KyjovPřednosta: MUDr. Jaroslav Kliment
Psychologie Sociálně-psychiatrické centrum - Fénix, o.p.s.  (KyjovPřednosta: MUDr. Jaroslav Kliment
Psychiatrie Sociálně-psychiatrické centrum - Fénix, o.p.s.  (KyjovPřednosta: MUDr. Jaroslav Kliment
Domácí a ošetřovatelská péče Sociální dům ČČK  (Olomouc
Domácí a ošetřovatelská péče Sociální služby města Havířova  (HavířovPřednosta: Pavlína Kožušníková
Domácí a ošetřovatelská péče Sociální služby města Pardubic  (PardubicePřednosta: Ing. Petr Krejčí
Domácí a ošetřovatelská péče Sociální služby města Pardubic  (DašicePřednosta: Ing. Petr Krejčí
Domácí a ošetřovatelská péče Sociální služby města Žďár nad Sázavou  (Žďár nad SázavouPřednosta: Václav Šerák
Domácí a ošetřovatelská péče Sociální ubytovna  (Klatovy
Domácí a ošetřovatelská péče Sociální ubytovna  (Klatovy
Domácí a ošetřovatelská péče Sociální ubytovna pro muže  (Strakonice
Neurčeno SolCor. spol. s r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Jaroslav Petr
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Soňa Balcárková - Fyzioterapie  (Praha
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Soňa Hlaváčková - Fyzioterapie  (Třebíč
Stomatologie Soňa Jelínková - Stomatologická laboratoř  (Vrbno pod Pradědem
Domácí a ošetřovatelská péče SOS - Dětská vesnička  (Karlovy Vary
Domácí a ošetřovatelská péče SOS - Dětská vesnička  (Chvalčov
Hygiena Soukromá hygiena  (TřebíčPřednosta: Svatava Beránková
Interní lékařství Soukromá klinika LOGO s.r.o.  (BrnoPřednosta: PaedDr. Ph.D. Ilona Kejklíčková
Psychiatrie Soukromá klinika LOGO s.r.o.  (BrnoPřednosta: PaedDr. Ph.D. Ilona Kejklíčková
Psychologie Soukromá klinika LOGO s.r.o.  (BrnoPřednosta: PaedDr. Ph.D. Ilona Kejklíčková
Neurologie Soukromá klinika LOGO s.r.o.  (BrnoPřednosta: PaedDr. Ph.D. Ilona Kejklíčková
Logopedie Soukromá klinika LOGO s.r.o.  (BrnoPřednosta: PaedDr. Ph.D. Ilona Kejklíčková
Logopedie Soukromá klinika LOGO s.r.o.  (BlanskoPřednosta: PaedDr. Ph.D. Ilona Kejklíčková
Logopedie Soukromá klinika LOGO s.r.o.  (BrnoPřednosta: PaedDr. Ph.D. Ilona Kejklíčková
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Soukromá klinika LOGO s.r.o.  (BrnoPřednosta: PaedDr. Ph.D. Ilona Kejklíčková
Ušní, nosní, krční Soukromá klinika LOGO s.r.o.  (BrnoPřednosta: PaedDr. Ph.D. Ilona Kejklíčková
Domácí a ošetřovatelská péče Soukromá Ošetřovatelská Služba-SOS s.r.o.  (PlzeňPřednosta: Mgr. Dana Vašíčková
Neurčeno Soukromá přeprava pacientů  (BučovicePřednosta: Ladislav Plšek
Neurčeno Soukromá sanitka Herzig  (HoražďovicePřednosta: Zdeněk Herzig
Stomatologie Soukromá stomatologická laboratoř  (VolyněPřednosta: Helena Lexová
Domácí a ošetřovatelská péče Soukromá škola pro děti mentálně postižené DANETA  (Hradec Králové
Neurčeno Soukromá zdravotní dopravní služba  (MikulovPřednosta: Vítězslav Průdek
Stomatologie Soukromá zubní laboratoř  (TáborPřednosta: Marek Jakubov
Stomatologie Soukromá zubní laboratoř  (Česká LípaPřednosta: Marcela Bížová
Neurčeno Soukromé jesle POHÁDKA  (Mladá BoleslavPřednosta:
Neurčeno Soukromé sanatorium a dětské stacionáře  (PlzeňPřednosta: MUDr. Jiří Bláhovec
Stomatologie Soukromý zubní technik  (BrnoPřednosta: Nina Hložková
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Spa Hotel Felicitas  (PoděbradyPřednosta: MUDr. Libuše Bukatová
Interní lékařství Spa Hotel Felicitas  (PoděbradyPřednosta: MUDr. Libuše Bukatová
Domácí a ošetřovatelská péče Speciální mateřská škola  (PrahaPřednosta: PhDr. Miroslava Měchurová
Léčba závislostí Spektrum o.s. - Poradenské centrum pro mládež  (KroměřížPřednosta: PhDr. Dagmar Cruzová
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie SPINE CORD s.r.o.  (VlašimPřednosta: Marie Sladkovská
Léčba závislostí Společenství Jan 10 o.s. - Terénní program  (Přednosta: Markéta Černá
Léčba závislostí Společenství Jan 10 o.s. - Terénní program  (Dolní ŽandovPřednosta: Mgr. Jaromír Jirásko
Interní lékařství Společnost lékařů polikliniky Jičín, s.r.o.  (Jičín
Kožní lékařství Společnost lékařů polikliniky Jičín, s.r.o.  (Jičín
Chirurgie Společnost lékařů polikliniky Jičín, s.r.o.  (Jičín
Radiologie, radioterapie Společnost lékařů polikliniky Jičín, s.r.o.  (Jičín
Diabetologie Společnost lékařů polikliniky Jičín, s.r.o.  (Jičín
Alergologie a imunologie Společnost lékařů polikliniky Jičín, s.r.o.  (Jičín
Ušní, nosní, krční Společnost lékařů polikliniky Jičín, s.r.o.  (Jičín
Psychoterapie SPONTE - poradenské a terapeutické centrum  (Králův Dvůr
Psychologie SPONTE - poradenské a terapeutické centrum  (Králův Dvůr
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie SPORTMED, s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Petr Fojtík
Myoskeletární medicína SPORTMED, s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Petr Fojtík
Interní lékařství SPORTMED, s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Petr Fojtík
Sportovní a tělovýchovné lékařství SPORTMED, s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Petr Fojtík
Neurčeno SPP Vyškov s.r.o.  (Vyškov
Neurčeno Správa zdravotních a sociálních služeb Cheb - Stacionář pro děti s očními vadami  (ChebPřednosta: Danuše Bauerová
Domácí a ošetřovatelská péče Stacionář Emanuel pro mládež tělesně postiženou  (Boskovice
Domácí a ošetřovatelská péče Stacionář Galaxie  (Karviná
Domácí a ošetřovatelská péče Stacionář Jasněnka  (UničovPřednosta: Mgr. Josef Červinka
Domácí a ošetřovatelská péče Stacionář pečovatelské služby pro děti  (Brno
Alergologie a imunologie Stacionář pro děti s alerg. chorobami  (MělníkPřednosta: Jana Plechatá
Domácí a ošetřovatelská péče Stacionář pro děti s kombinovaným postižením  (Praha
Dětské a dorostové lékařství Stacionář pro děti zdravotně oslabené  (ŠtětíPřednosta: Naděžda Čermáková
Domácí a ošetřovatelská péče Stacionář pro dospělé  (Moravská Ostrava
Domácí a ošetřovatelská péče Stacionář pro handicapované Samaritán  (Brno
Domácí a ošetřovatelská péče Stacionář pro handicapované SAMARITÁN  (BrnoPřednosta: Jiřina Gricová
Domácí a ošetřovatelská péče Stacionář pro handicapované Samaritán  (Petrovice
Domácí a ošetřovatelská péče Stacionář pro tělesně a mentálně postižené děti a mládež  (Chotěboř
Dětské a dorostové lékařství Stacionář pro zdravotně postižené děti  (LitoměřicePřednosta: Mgr. Marta Lutišanová
Domácí a ošetřovatelská péče Stacionář s individuální výchovou Rváček  (Lomnice nad Popelkou
Domácí a ošetřovatelská péče Stacionář s přechodným pobytem  (Most
Biochemie STAFILA, spol. s r.o.  (České BudějovicePřednosta: MUDr. Marie Ládová
Hematologie a krevní transfuze STAFILA, spol. s r.o.  (České BudějovicePřednosta: MUDr. Marie Ládová
Farmakologie STAMP UNI s.r.o., Lékárna Echinacea  (Karlovy VaryPřednosta: RNDr. Hana Durdilová
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Stanislav Flandera - Fyzioterapie a masérské služby  (Praha
Stomatologie Stanislav Mičaník - Stomatologická laboratoř  (Fryčovice
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Stanislava Košařová - Fyzioterapie  (Plzeň
Stomatologie Stanislava Pokorná - Stomatologická laboratoř  (Beroun
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Stanislava Potěšilová - REHABILITACE - Potěšilová spol. s r.o.  (Pelhřimov
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Stanislava Pročková - Rehabilitace Pročková Stanislava, s.r.o.  (Hanušovice
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Stanislava Sádovská - Rehabilitace  (Semtín
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Stanislava Stará - Rehabilitace  (Králův Dvůr
Farmakologie Stará lékárna  (PrahaPřednosta: Mgr. Eva Smíšková
Neurčeno Staroměstská poliklinika s.r.o.  (Praha
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Státní léčebné lázně Bludov  (BludovPřednosta: MUDr. Jiří Riedl
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Státní léčebné lázně Janské Lázně, s.p.  (Janské LázněPřednosta: Ing. Rudolf Bubla
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Státní léčebné lázně Karlova Studánka s.p.  (Karlova Studánka
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Státní léčebné lázně Velké Losiny s.p.  (Velké LosinyPřednosta: Ing. Miloslav Vízner
Farmakologie Státní ústav pro kontrolu léčiv  (PrahaPřednosta: PharmDr. Zdeněk Blahuta
Hygiena Státní zdravotní ústav  (PrahaPřednosta: Jaroslav Volf
Radiologie, radioterapie Stavovská s.r.o.  (Frýdlant nad Ostravicí
Neurčeno Stavovská s.r.o.  (Frýdek - MístekPřednosta: PhDr. Bc. Kateřina Valentová
Neurčeno Steri..way s.r.o. - Zdravotnické potřeby Zelená Hvězda  (BrnoPřednosta: Zdeněk Schiller
Neurčeno Steri..way s.r.o. výdejna ZP  (BrnoPřednosta: Ivana Schillerová
Revmatologie STIV s.r.o., LH Ostende  (Karlovy VaryPřednosta: Vadim Sopine
Gerontologie STIV s.r.o., LH Ostende  (Karlovy VaryPřednosta: Vadim Sopine
Kardiologie STIV s.r.o., LH Ostende  (Karlovy VaryPřednosta: Vadim Sopine
Farmakologie STIV s.r.o., LH Ostende  (Karlovy VaryPřednosta: Vadim Sopine
Diabetologie STIV s.r.o., LH Ostende  (Karlovy VaryPřednosta: Vadim Sopine
Anesteziologie a resuscitace Stodská nemocnice - ARO  (StodPřednosta: MUDr. Vlastimil Tuháček
Dětské a dorostové lékařství Stodská nemocnice - Dětské oddělení  (StodPřednosta: MUDr. Helena Vrbková
Diabetologie Stodská nemocnice - Diabetologická poradna  (Stod
Chirurgie Stodská nemocnice - Chirurgické oddělení  (StodPřednosta: MUDr. Richard Hájek
Interní lékařství Stodská nemocnice - Interní oddělení  (Stod
Kardiologie Stodská nemocnice - Kardiologická ambulance  (Stod
Neurčeno Stodská nemocnice - LSPP  (Stod
Následná péče Stodská nemocnice - Následná péče  (StodPřednosta: MUDr. Anna Richterová
Biochemie Stodská nemocnice - Oddělení klinické biochemie  (StodPřednosta: Ing. Vítězslava Polívková
Hematologie a krevní transfuze Stodská nemocnice - Oddělení klinické biochemie  (StodPřednosta: Ing. Vítězslava Polívková
Radiologie, radioterapie Stodská nemocnice - Radiodiagnostické oddělení  (StodPřednosta: MUDr. Zdenka Marková
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Stodská nemocnice - Rehabilitační oddělení  (StodPřednosta: MUDr. Jiří Wicherek
Neurčeno Stodská nemocnice - Záchranná služba  (Stod
Neurčeno Stodská nemocnice a.s.  (StodPřednosta: MUDr. Vlastimil Bureš
Farmakologie Stodská nemocnice, a.s. - lékarna  (Stod
Stomatologie STOMA - Zubní laboratoř, s.r.o.  (OkříškyPřednosta: Marian Gajdoš
Stomatologie Stomadenta s.r.o.  (České BudějovicePřednosta: Bohuslava Levá
Stomatologie STOMAK - Stomatologická laboratoř  (OstravaPřednosta: Petra Kulhavá
Stomatologie STOMAK s.r.o.  (Česká Lípa
Stomatologie Stomal, spol. s r.o., Stomatologická laboratoř  (TurnovPřednosta: Bc. MCA Michal Heřmánek
Stomatologie Stomalab czech s.r.o.  (Petrovice u KarvinéPřednosta: Lenka Brožová
Stomatologie Stomalux s.r.o.  (Praha
Stomatologie STOMAT, spol. s r.o.  (Praha
Stomatologie STOMAT, spol. s r.o.  (Praha
Stomatologie STOMATISSIMO s.r.o.  (Praha
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PoříčanyPřednosta: Alexandra Potměšilová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Chvalkovice v ČecháchPřednosta: Helena Melšová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Česká SkalicePřednosta: Marta Tučková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (JaroměřPřednosta: Petr Wache
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (KrnovPřednosta: Jaromír Pitelka
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (BruntálPřednosta: Lenka Podzimná
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (RýmařovPřednosta: Jana Zifčáková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (JablunkovPřednosta: Emilia Kabuloková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (TřinecPřednosta: Zuzana Kufová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Český TěšínPřednosta: Kristina Čapkovičová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (KarvináPřednosta: Marcela Holá
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Dolní LutyněPřednosta: Miroslava Lettrichová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (BohumínPřednosta: Ester Mazurová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (HavířovPřednosta: Bohdana Sikorová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (HavířovPřednosta: Mária Vrublová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Nový JičínPřednosta: Lukáš Hanzelka
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Nový JičínPřednosta: Alena Macháňová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (KopřivnicePřednosta: Lucie Stachová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Ostrava
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Moravská OstravaPřednosta: Pavel Bartoš
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (VratimovPřednosta: Jana Bártů
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (OstravaPřednosta: Jiřina Indrová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (OstravaPřednosta: Pavla Ksandrová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Moravská OstravaPřednosta: Martin Kubica
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (OstravaPřednosta: Vladimíra Lisefors
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (VratimovPřednosta: Marcela Mařecová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (OstravaPřednosta: Šárka Nováčková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (OstravaPřednosta: Marcela Pyšová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (OstravaPřednosta: Katerina Rachneva
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (OstravaPřednosta: Tomáš Skuplík
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (MelčPřednosta: Zdeňka Hoblíková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (OpavaPřednosta: Lucie Hulová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (OpavaPřednosta: Petra Kozlová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (HlučínPřednosta: Jarmila Kusáková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (OpavaPřednosta: Šárka Nankeová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (OpavaPřednosta: Svatava Nedveisová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (VítkovPřednosta: Tomáš Onderka
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (OpavaPřednosta: Silvie Pernicová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Dolní BenešovPřednosta: Martina Svobodová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (OpavaPřednosta: Bronislava Šoltésová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (DukovanyPřednosta: Richard Karakevas
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Žďár nad SázavouPřednosta: Renata Smékalová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Žďár nad SázavouPřednosta: Simona Staňková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Žďár nad SázavouPřednosta: Blanka Žáková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Nové Město na MoravěPřednosta: Hana Žáková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (BlanskoPřednosta: Kateřina Andrlová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (JedovnicePřednosta: Věra Kratochvílová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (BrnoPřednosta: Jakub Brodecký
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (BrnoPřednosta: Simona Dadáková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (BrnoPřednosta: Pavel Nesvadba
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (BrnoPřednosta: Naděžda Poláchová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (BrnoPřednosta: Tomáš Skoupý
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (BrnoPřednosta: Richard Tomandl
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (BrnoPřednosta: Renata Trojanová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (BrnoPřednosta: Emilie Turková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (BrnoPřednosta: Vladimír Večerka
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (DeblínPřednosta: Marie Anuszewská
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (ZbýšovPřednosta: Libor Diviš
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (OslavanyPřednosta: Věra Eiblová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Újezd u BrnaPřednosta: Bohdan Hladký
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Dolní KounicePřednosta: Jitka Mrákotová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (RosicePřednosta: Helena Pololáníková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (OřechovPřednosta: Zdeňka Pravdíková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PodolíPřednosta: Marie Svobodová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PodolíPřednosta: Marie Svobodová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Ochoz u BrnaPřednosta: Dagmar Trávníčková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (RosicePřednosta: Helena Veverková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (DoubravníkPřednosta: Marta Wágnerová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (IvančicePřednosta: Věra Žáková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Hustopeče u BrnaPřednosta: Pavel Gratcl
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (RakvicePřednosta: Jindřiška Grégrová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (ŠumperkPřednosta: Šárka Hlásková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (ŠumperkPřednosta: Pavel Kakrda
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (ŠumperkPřednosta: Martina Zajícová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Bystřice pod HostýnemPřednosta: Jaroslav Jaroš
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (KroměřížPřednosta: Václava Vacová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (KroměřížPřednosta: Renata Vrublová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (HulínPřednosta: Božena Zmrzlíková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Nový RychnovPřednosta: Viktor Fuk
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (LukavecPřednosta: Libuše Jirsíková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (ŽirovnicePřednosta: DiS. Tomáš Kovařík
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PacovPřednosta: Libuše Pípalová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PacovPřednosta: Hana Růžičková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (DubovicePřednosta: Jitka Váňová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (ZlínPřednosta: Oldřich Frýbort
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (ZlínPřednosta: Blanka Jagošová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (NapajedlaPřednosta: Anna Polčáková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (OtrokovicePřednosta: Bronislava Stejskalová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (ZlínPřednosta: Alena Vaněčková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (ŽdánicePřednosta: Miroslava Medřická
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (StrážnicePřednosta: Jarmila Pavlicová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (BzenecPřednosta: Hana Závodná
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (DubňanyPřednosta: Božena Kasanová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (VyškovPřednosta: Aloisie Kramářová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (KřenovicePřednosta: Vojtěška Malá
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (BučovicePřednosta: Jarmila Marholdová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (RašovicePřednosta: Jiří Šarman
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Slavkov u BrnaPřednosta: Ivan Žižlavský
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Vranov nad DyjíPřednosta: Jana Novákvá
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Hrušovany nad JevišovkouPřednosta: Alžběta Špačková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (ProstějovPřednosta: Petra Pořízková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (ProstějovPřednosta: Libuše Tománková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Brodek ProstějovPřednosta: Ludmila Zavadilová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Dřevohostice
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (HranicePřednosta: Lukáš Císař
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PřerovPřednosta: DiS. Tomáš Koláček
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (VšechovicePřednosta: Lenka Masaříková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (ŠpičkyPřednosta: Gabriel Vyhnánek
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PlaňanyPřednosta: Šárka Škrhová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PrahaPřednosta: Lubica Tomečková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PlzeňPřednosta: Libuše Baťková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PlzeňPřednosta: Ivana Pokorná
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PlzeňPřednosta: Milena Stará
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PlzeňPřednosta: Martina Zichová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Česká BřízaPřednosta: Klára Holá
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (MirošovPřednosta: Marie Krupičková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (MirošovPřednosta: Hana Loukotová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (RokycanyPřednosta: Věra Štruncová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (TachovPřednosta: Marie Jakubcová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (TachovPřednosta: Jaroslav Trávníček
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Mariánské LázněPřednosta: Zdenka Korandová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (ChebPřednosta: Vladimír Lenc
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Mariánské LázněPřednosta: Lucie Tomiová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Karlovy VaryPřednosta: Alena Budková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Karlovy VaryPřednosta: Jitka Gewitscherová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Nová RolePřednosta: Věra Hlávková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Karlovy VaryPřednosta: Anna Hykšová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (VintířovPřednosta: Dana Tomášková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (JirkovPřednosta: Dagmar Dučková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (ChomutovPřednosta: Miloslava Hornová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (ChomutovPřednosta: DiS. Viktor Iljuk
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (ChomutovPřednosta: PhDr. Miroslav Mikulášek
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (KadaňPřednosta: Jiří Pleštil
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (ChomutovPřednosta: Drahomíra Štajnerová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (LitoměřicePřednosta: Stanislav Hylán
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (ŠtětíPřednosta: Basil Klima
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (ÚštěkPřednosta: Jiří Pondělníček
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Roudnice nad LabemPřednosta: Zdeňka Řezáčová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (ŽalhosticePřednosta: Radek Stehlík
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (ŽatecPřednosta: Dana Dlouhá
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (LounyPřednosta: Marie Škardová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (MostPřednosta: Květuše Sejkorová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (TeplicePřednosta: Vladimíra Formanová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Teplice - TrnovanyPřednosta: Magdalena Janiková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (OsekPřednosta: Světlana Janoušková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Teplice - ÚjezdečekPřednosta: Jitka Jodasová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (TeplicePřednosta: Věra Šimková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (České BudějovicePřednosta: Jaromíra Cikhartová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (České BudějovicePřednosta: Magdalena Kašpárková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Hluboká nad VltavouPřednosta: Jaromír Krejsa
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (České BudějovicePřednosta: Marie Turková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (KaplicePřednosta: Rudolf Cvoliga
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (VelešínPřednosta: Ludmila Rynešová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (KaplicePřednosta: Anna Toncarová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Kutná HoraPřednosta: Lucie Šindelářová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Kutná HoraPřednosta: Daniela Vernerová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (KosmonosyPřednosta: Marie Mazánková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Mnichovo HradištěPřednosta: Olga Váňová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Lysá nad LabemPřednosta: Miloslava Brynychová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (NymburkPřednosta: Pavla Dočkalová Urbanová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (NehvizdyPřednosta: Adam Kulovaný
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (MnichovicePřednosta: Hedvika Látalová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (ŘevnicePřednosta: Dana Nebřenská
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PříbramPřednosta: Romana Polcrová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (JincePřednosta: Michal Švadlena
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (RakovníkPřednosta: Jana Fricová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (TáborPřednosta: Soňa Adamová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (TáborPřednosta: Renat Jakubov
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (HolýšovPřednosta: Irena Lucáková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (KdyněPřednosta: Blanka Svatošová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (SušicePřednosta: Šárka Švelchová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (SušicePřednosta: Eva Wudyová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Dvory nad LužnicíPřednosta: Jiří Macho
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (TřeboňPřednosta: Antonín Nehoda
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (DačicePřednosta: Pavla Přibylová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (DeštnáPřednosta: Jiřina Stachová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (DačicePřednosta: Alena Vázlerová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Nová BystřicePřednosta: Iva Vrbová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (SemilyPřednosta: Věra Malá
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (TurnovPřednosta: Hana Semerádová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Havlíčkův BrodPřednosta: Petr Tajovský
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (TřešťPřednosta: Kristýna Černochová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Kamenice u JihlavyPřednosta: Ludmila Jeřábková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Moravská TřebováPřednosta: Bohumila Hubená
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Moravská TřebováPřednosta: Marie Ondrová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (SvitavyPřednosta: Aleš Slouka
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (SvitavyPřednosta: Magda Strachotová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Vysoké MýtoPřednosta: Eva Hrdličková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (LetohradPřednosta: Dana Pavlová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (LanškrounPřednosta: Robert Vítek
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Dvůr Králové nad LabemPřednosta: Alena Kuchyňková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (HostinnéPřednosta: Miroslav Kůžel
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Dvůr Králové nad LabemPřednosta: Jan Palej
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Svoboda nad ÚpouPřednosta: Stanislava Valkema-Průšová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (ChrudimPřednosta: Ludmila Štosková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (RybitvíPřednosta: Irena Hotovcová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (SemtínPřednosta: Miroslava Járová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (SezemicePřednosta: Milena Kařízková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PřeloučPřednosta: Petra Kořínková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Opatovice nad LabemPřednosta: Libuše Podskalská
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PardubicePřednosta: Alexandra Procházková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (SemtínPřednosta: Blanka Šimáková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Česká LípaPřednosta: Martina Justová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PolevskoPřednosta: Květoslava Maroušková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Nový BorPřednosta: Mgr. Luboš Opelka
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (DoksyPřednosta: Marie Vostruhová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (KrupkaPřednosta: Magdalena Reindlová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Ústí nad LabemPřednosta: Věra Patráková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Ústí nad LabemPřednosta: Mgr. Olga Ramešová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Ústí nad LabemPřednosta: Alena Vovesová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (LiberecPřednosta: Jindřiška Janů
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (LiberecPřednosta: Miroslav Jaroš
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (LiberecPřednosta: Josef Říha
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (LiberecPřednosta: Jana Sovová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PrachaticePřednosta: Václav Uhlíř
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (NetolicePřednosta: Miroslav Vlk
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (LiberecPřednosta: Daniela Horáková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (LiberecPřednosta: Hana Šnajdarová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Hradec KrálovéPřednosta: Věra Černá
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Nový BydžovPřednosta: Irena Černíková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Hradec KrálovéPřednosta: DiS. Veronika Doubravová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (SmiřicePřednosta: Hana Havrdová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Hradec KrálovéPřednosta: Božena Janáčková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Hradec KrálovéPřednosta: Ilona Juřičková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Hradec KrálovéPřednosta: Kateřina Kudláčková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Hradec KrálovéPřednosta: Jiří Macho
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Hradec KrálovéPřednosta: Alena Nosková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Hradec KrálovéPřednosta: Marie Krčmářová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (JičínPřednosta: Věra Dušková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (JičínPřednosta: Olga Endrysová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (JičínPřednosta: Hana Kubíčková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Nová PakaPřednosta: Lenka Mindlová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Nová PakaPřednosta: Taťána Pleváková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (HořicePřednosta: Martin Pršala
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Nová PakaPřednosta: Danuše Sálová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (HořicePřednosta: Naďa Turková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (HořicePřednosta: Danuše Pršalová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PrahaPřednosta: Lukáš Polák
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PrahaPřednosta: Jakub Hošek
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PrahaPřednosta: Alena Zumrová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PrahaPřednosta: Ing. Tomáš Dlesk
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PrahaPřednosta: Pavel Klimeš
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PrahaPřednosta: Jan Kratochvíl
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PrahaPřednosta: Ivana Pencová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PrahaPřednosta: Petra Stehlíková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PrahaPřednosta: Tomáš Fleischmann
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PrahaPřednosta: Šárka Hulatová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PrahaPřednosta: Kristýna Mrštíková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PrahaPřednosta: Blanka Tomsová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PrahaPřednosta: Olga Jandová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PrahaPřednosta: Marcela Jeníková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PrahaPřednosta: Kateřina Klimešová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PrahaPřednosta: Lenka Chomátová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (PrahaPřednosta: Daniela Vlachová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Malé KyšicePřednosta: Štěpánka Frantová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (SlanýPřednosta: Soňa Vančová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (StochovPřednosta: Ivana Vanková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (KladnoPřednosta: Miloslava Vlasáková
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (BerounPřednosta: Zuzana Bímová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Králův DvůrPřednosta: Dagmar Hamouzová
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (ZdicePřednosta: Jan Holman
Stomatologie Stomatologická laboratoř  (Králův DvůrPřednosta: Radka Megová
Stomatologie Stomatologická laboratoř /ČZ/  (Uherský BrodPřednosta: Přibyslava Korčeková
Stomatologie Stomatologická laboratoř - ILDENTAL  (Nový BorPřednosta: Ing. František Ille
Stomatologie Stomatologická laboratoř STOMAT  (PrahaPřednosta: Zdenka Matoušková
Stomatologie Stomatologická laboratoř v.o.s.  (PolnáPřednosta: Marta Šťastná
Stomatologie Stomatologická laboratoř ADDENT  (HalenkovPřednosta: Drahomíra Václavíková
Stomatologie Stomatologická laboratoř Astoma v.o.s.  (ChrastPřednosta: Zdeňka Kožená
Stomatologie Stomatologická laboratoř DENTON  (Jindřichův HradecPřednosta: Jitka Petrášová
Stomatologie Stomatologická laboratoř DUODENT  (PrahaPřednosta: Anna Zahrádková
Stomatologie Stomatologická laboratoř Horizont  (LiberecPřednosta: Zdeňka Erlebachová
Stomatologie Stomatologická laboratoř Keramodent  (Valašské MeziříčíPřednosta: Ludmila Indráková
Stomatologie Stomatologická laboratoř Klatovy, s.r.o.  (KlatovyPřednosta: Pavla Holubová
Stomatologie Stomatologická laboratoř LABOR - TEAM  (DuchcovPřednosta: Věra Hladíková
Stomatologie Stomatologická laboratoř Magdaléna s.r.o.  (OstravaPřednosta: Magdaléna Slívová
Stomatologie Stomatologická laboratoř MIRODENT  (Karlovy VaryPřednosta: Myroslav Nazdravedskyy
Stomatologie Stomatologická laboratoř Rodent  (Rožnov pod RadhoštěmPřednosta: Věra Orságová
Stomatologie Stomatologická laboratoř v.o.s.  (Český BrodPřednosta: Věra Novotná
Stomatologie Stomatologická laboratoř v.o.s.  (Chotěboř
Stomatologie Stomatologická laboratoř Virt a spol.  (Heřmanův MěstecPřednosta: Květoslava Virtová
Stomatologie Stomatologická laboratoř, s.r.o.  (LiberecPřednosta: Eva Pitlíková
Stomatologie Stomatologická laboratoř, s.r.o.  (LiberecPřednosta: Pavel Vursta
Stomatologie Stomatologická laboratoř, s.r.o.  (Hradec KrálovéPřednosta: Hana Vaňátková
Stomatologie Stomatologická laboratoř, s.r.o.  (Hradec KrálovéPřednosta: Hana Vaňátková
Stomatologie Stomatologická laboratoř, v.o.s.  (SemilyPřednosta: Eva Kosinová
Stomatologie Stomatologická poliklinika Pardubice s.r.o.  (PardubicePřednosta: MUDr. Věra Dvořáková
Stomatologie Stomatologická technik  (LuhačovicePřednosta: Martin Vladař
Stomatologie Stomatologické centrum Praha s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Jiří Kadeřábek
Stomatologie Stomatologické laboratoře Spořilov v.o.s.  (Praha
Stomatologie Stomatologie Husova s.r.o.  (Plzeň
Stomatologie Stomatologie Hustopeče s.r.o.  (Hustopeče
Stomatologie Stomatotechnická laboratoř  (PrahaPřednosta: Dagmar Kuncová
Stomatologie STOMLAB s.r.o.  (PrachaticePřednosta: Marie Bošková
Stomatologie STOMTECH, s.r.o.  (Ústí nad LabemPřednosta: Jana Vimmerová
Stomatologie STONA, zubní laboratoř  (KaznějovPřednosta: Kristina Třísková
Dětské a dorostové lékařství STOPED s.r.o.  (PlzeňPřednosta: MUDr. Helena Honomichlová
Alergologie a imunologie STOPED s.r.o.  (PlzeňPřednosta: MUDr. Helena Honomichlová
Dětské a dorostové lékařství STOPED s.r.o.  (PlzeňPřednosta: MUDr. Helena Honomichlová
Domácí a ošetřovatelská péče Středisko Diakonie ČCE Domovinka  (Ostrava
Léčba závislostí Středisko Diakonie ČCE Milíčův dům  (JaroměřPřednosta: Bc. Josef Macháček
Domácí a ošetřovatelská péče Středisko domácí ošetřovatelské péče  (TřeboňPřednosta: Ing. Jiří Houdek
Alternativní medicína Středisko komplexní terapie psychosomatických poruch  (LiberecPřednosta: MUDr. Vladislav Chvála
Psychoterapie Středisko komplexní terapie psychosomatických poruch  (LiberecPřednosta: MUDr. Vladislav Chvála
Psychologie Středisko komplexní terapie psychosomatických poruch  (LiberecPřednosta: MUDr. Vladislav Chvála
Psychiatrie Středisko komplexní terapie psychosomatických poruch  (LiberecPřednosta: MUDr. Vladislav Chvála
Sexuologie Středisko komplexní terapie psychosomatických poruch  (LiberecPřednosta: MUDr. Vladislav Chvála
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Středisko komplexní terapie psychosomatických poruch  (LiberecPřednosta: MUDr. Vladislav Chvála
Psychologie Středisko komplexní terapie, s.r.o.  (Mladá BoleslavPřednosta: Mgr. Jana Pichová
Domácí a ošetřovatelská péče Středisko křesťanské pomoci  (Praha
Domácí a ošetřovatelská péče Středisko křesťanské pomoci - azylový dům  (Jihlava
Domácí a ošetřovatelská péče Středisko křesťanské pomoci - Teen Challenge o.s.  (PlzeňPřednosta: Jiří Pěnkava
Alternativní medicína Středisko lékařské péče spol. s r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Pavel Lašťovička
Neurologie Středisko lékařské péče spol. s r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Pavel Lašťovička
Logopedie Středisko lékařské péče spol. s r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Pavel Lašťovička
Interní lékařství Středisko lékařské péče spol. s r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Pavel Lašťovička
Soudní lékařství Středisko lékařské péče spol. s r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Pavel Lašťovička
Ušní, nosní, krční Středisko lékařské péče spol. s r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Pavel Lašťovička
Domácí a ošetřovatelská péče Středisko náhradní rodinné péče  (Přelouč
Epidemiologie Středisko očkování  (Domažlice
Epidemiologie Středisko očkování  (Klatovy
Epidemiologie Středisko očkování  (Plzeň
Epidemiologie Středisko očkování  (Plzeň
Epidemiologie Středisko očkování  (Tachov
Epidemiologie Středisko očkování  (Ústí nad Labem
Epidemiologie Středisko očkování  (Svitavy
Epidemiologie Středisko očkování  (Ústí nad Orlicí
Epidemiologie Středisko očkování  (Olomouc
Epidemiologie Středisko očkování  (Rokycany
Epidemiologie Středisko očkování  (Jičín
Psychoterapie Středisko pro mládež a rodinnou terapii  (Praha
Léčba závislostí Středisko pro mládež Klíčov - Terapeutická komunita  (PrahaPřednosta: Mgr. Martin Rejmiš
Psychoterapie Středisko pro rodinu a mezilidské vztahy  (České Budějovice
Psychoterapie Středisko psychoterapeutických služeb Břehová s.r.o.  (PrahaPřednosta: PhDr. Karel Koblic
Domácí a ošetřovatelská péče Středisko Sára  (Petrovice
Domácí a ošetřovatelská péče Středisko sociální pomoci - azylový dům  (Kroměříž
Domácí a ošetřovatelská péče Středisko sociální pomoci dětem  (Brno
Psychologie Středisko sociální prevence Olomouc, příspěvková organizace  (OlomoucPřednosta: Mgr. Simona Dohnalová
Léčba závislostí Středisko výchovné péče Čáp - Dětský diagnostický ústav  (LiberecPřednosta: Ing. Bc. Jana Lanková
Psychologie Středisko výchovné péče Návrat  (Hradec KrálovéPřednosta: Mgr. Vratislav Holeček
Neurčeno Středisko záchranné služby  (Nový JičínPřednosta: MUDr. Jaromír Aleš
Neurčeno Středisko záchranné služby  (Uherské HradištěPřednosta: MUDr. Anton Vaňo
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Středisko zdraví spol. s r.o.  (DobříšPřednosta: Mgr. Tomáš Vokurka
Neurčeno Středisko zdraví spol. s r.o.  (DobříšPřednosta: Mgr. Tomáš Vokurka
Psychiatrie Středisko zdraví spol. s r.o.  (DobříšPřednosta: Mgr. Tomáš Vokurka
Interní lékařství Středisko zdraví spol. s r.o.  (DobříšPřednosta: Mgr. Tomáš Vokurka
Domácí a ošetřovatelská péče Středisko zdraví spol. s r.o.  (DobříšPřednosta: Mgr. Tomáš Vokurka
Diabetologie Středisko zdraví spol. s r.o.  (DobříšPřednosta: Mgr. Tomáš Vokurka
Dětské a dorostové lékařství Středisko zdraví spol. s r.o.  (DobříšPřednosta: Mgr. Tomáš Vokurka
Neurčeno Středisko zdravotnické záchranné služby  (ZlínPřednosta: MUDr. Jiří Pudil
Neurčeno Středisko zdravotnické záchranné služby  (Trutnov
Neurčeno Studentský dům  (Praha
Stomatologie STUDIO DENT s.r.o.  (Praha
Stomatologie Studio dentální keramiky  (KladnoPřednosta: Vadim Panov
Neurčeno STYLMED H a.s.  (PrahaPřednosta: PharmDr. Emil Tekula
Stomatologie SUASPONTE spol. s.r.o.  (ZnojmoPřednosta: Stanislav Mitrega
Léčba závislostí Substituční léčba  (BrnoPřednosta: MUDr. Ronald Marek
Neurčeno SurGal Clinic s.r.o.  (BrnoPřednosta: JUDr. Jitka Kellnerová
Stomatologie Svatopluk Himmel - Stomatologická laboratoř  (Moravská Ostrava
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Svaz paraplegiků - Centrum Paraple  (PrahaPřednosta: PhDr. Alena Kábrtová
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Světlana Volkova - Poradenské služby, masáže  (Ústí nad Labem
Domácí a ošetřovatelská péče Světlo - agentura domácí péče  (DoudlebyPřednosta: Renata Zacharová
Léčba závislostí SVĚTLO o.s. - Kontaktní centrum  (ChomutovPřednosta: Jan Hudák
Léčba závislostí SVĚTLO o.s. - Kontaktní centrum  (KadaňPřednosta: M. Chrzová
Neurčeno SVP při VÚM  (Černovice
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Sylva Dokoupilová - Rehabilitace  (Šumperk
Stomatologie Sylva Stýskalová - Stomatologická laboratoř  (Frýdek - Místek
Neurčeno SYMED  (PrahaPřednosta: Ing. Tomáš Sychra
Stomatologie Syndenta s.r.o.  (BrnoPřednosta: MUDr. Pavel Kořínek
Cytologie SYNLAB cytologie s.r.o.  (České BudějovicePřednosta: MUDr. Jarmila Bečvářová
Biochemie Synlab czech s.r.o.  (Brno
Alergologie a imunologie Synlab czech s.r.o.  (PrahaPřednosta: Ing. Miroslav Herden
Biochemie Synlab czech s.r.o.  (PrahaPřednosta: Ing. Miroslav Herden
Biochemie synlab czech s.r.o.  (Praha
Diabetologie synlab czech s.r.o.  (Praha
Hematologie a krevní transfuze Synlab czech s.r.o.  (PrahaPřednosta: Ing. Miroslav Herden
Hematologie a krevní transfuze synlab czech s.r.o.  (Praha
Interní lékařství synlab czech s.r.o.  (Praha
Infekční lékařství Synlab czech s.r.o.  (PrahaPřednosta: Ing. Miroslav Herden
Mikrobiologie Synlab czech s.r.o.  (PrahaPřednosta: Ing. Miroslav Herden
Anesteziologie a resuscitace SZZ - ARO  (Krnov
Alergologie a imunologie SZZ - Centrální laboratoř  (KrnovPřednosta: RNDr. Václav Šternberk
Biochemie SZZ - Centrální laboratoř  (KrnovPřednosta: RNDr. Václav Šternberk
Mikrobiologie SZZ - Centrální laboratoř  (KrnovPřednosta: RNDr. Václav Šternberk
Hematologie a krevní transfuze SZZ - Centrální laboratoř  (KrnovPřednosta: RNDr. Václav Šternberk
Nefrologie SZZ - dětská nefrologie  (Krnov
Domácí a ošetřovatelská péče SZZ - domácí péče  (Krnov
Neurčeno SZZ - doprava  (Krnov
Gastroenterologie SZZ - gastroenterologie  (Krnov
Gynekologie a porodnictví SZZ - gynekologie  (Krnov
Chirurgie SZZ - chirurgie  (Krnov
Hematologie a krevní transfuze SZZ - krevní sklady  (Krnov
Následná péče SZZ - následná péče  (Krnov
Ušní, nosní, krční SZZ - ORL  (Krnov
Radiologie, radioterapie SZZ - radiodiagnostika  (Krnov
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie SZZ - rehabilitační a fyzikální medicína  (Krnov

   " 1 3 A B C Č D E F G H I J K L M N o P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


Adresář slovenských lékařů | Jeden z největších adresářů praktických, zubních a dalších lékařů | Další odkazy
   (c) 2010-2022 Lékaři v České Republice
Za obsah a správnost všech vložených inzerátů nese v plné míře odpovědnost zadavatel inzerátu.
Pokud administrár serveru uzná inzerát jakkoliv závadný, vyhrazuje si právo takový inzerát bez náhrady smazat.
Portál nemá nic společného s inzerenty. Návštěvníci portálu jednají vždy přímo s inzerenty.
Z těmito vzniklými obchodními vztahy nemá inzertní portál nic společného.