Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Katalog dle abecedy

   " 1 3 A B C Č D E F G H I J K L M N o P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Naďa Chaloupková - Rehabilitace  (Hradec Králové
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Naďa Štěrbová - Rehabilitace  (Jindřichův Hradec
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Naďa Vejdová - LÉČEBNÁ REHABILITACE A FYZIATRIE s.r.o.  (Praha
Alternativní medicína NÁDASSY MEDICAL SYSTEM s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Viliam Nádassy
Angiologie, flebologie NÁDASSY MEDICAL SYSTEM s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Viliam Nádassy
Celostní medicína NÁDASSY MEDICAL SYSTEM s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Viliam Nádassy
Gynekologie a porodnictví NÁDASSY MEDICAL SYSTEM s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Viliam Nádassy
Interní lékařství NÁDASSY MEDICAL SYSTEM s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Viliam Nádassy
Kardiologie NÁDASSY MEDICAL SYSTEM s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Viliam Nádassy
Domácí a ošetřovatelská péče NADĚJE  (Vysoké MýtoPřednosta: Ing. Milan Nádvorník
Domácí a ošetřovatelská péče Naděje - domácí zdravotní péče s.r.o.  (Jablonné nad OrlicíPřednosta: Naděžda Nováková
Domácí a ošetřovatelská péče NADĚJE - Dům pokojného stáří  (Vysoké Mýto
Dětské a dorostové lékařství NADĚJE Otrokovice  (OtrokovicePřednosta: Mgr. Pavel Polák
Domácí a ošetřovatelská péče NADĚJE Zlín  (Zlín
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Naděžda Kocarová - Fyzioterapie  (Praha
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Naděžda Lesáková - MONA FYZIOTERAPIE s.r.o.  (Letohrad
Stomatologie Naděžda Mazurková - Stomatologická laboratoř  (Dětmarovice
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Naděžda Sližová - Rehabilitace  (Třinec
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Naděžda Zelenková - Rehabilitace  (Skuteč
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Naprapathy klinika  (BrnoPřednosta: MUDr. Jiří Marek
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Naprapathy klinika  (PrahaPřednosta: MUDr. Jiří Marek
Neurčeno Národní lékařská knihovna  (PrahaPřednosta: PhDr. Helena Bouzková
Léčba závislostí Následná péče a doléčování GRUNT o.s.  (BřeznicePřednosta: Jiří Mareček
Neurčeno Naturelle s.r.o.  (PardubicePřednosta: Lenka Čápová
Neurčeno NATURPRODUKT CZ spol.s.r.o.  (ŠestajovicePřednosta: Mgr. Jan Machura
Léčba závislostí Návraty Louny - centrum sociálních služeb, z.s.  (LounyPřednosta: DiS. Petra Jirovcová
Chirurgie NCA - Kephas s.r.o.  (BrnoPřednosta: doc. MUDr. CSc. Tomáš Skřička
Chirurgie NCA - Kephas s.r.o.  (BrnoPřednosta: doc. MUDr. CSc. Tomáš Skřička
Chirurgie NCA - Kephas s.r.o.  (BrnoPřednosta: MUDr. Pavel Vedra
Angiologie, flebologie NCA - Kephas s.r.o.  (BrnoPřednosta: doc. MUDr. CSc. Tomáš Skřička
Angiologie, flebologie NCA - Kephas s.r.o.  (BrnoPřednosta: doc. MUDr. CSc. Tomáš Skřička
Angiologie, flebologie NCA - Kephas s.r.o.  (BrnoPřednosta: MUDr. Pavel Vedra
Neurčeno NCA - Kephas s.r.o. - Výdejna zdravotnických potřeb  (Brno
Ultrazvuk, sonografie NEFROMED s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Martin Lukáč
Angiologie, flebologie NEFROMED s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Martin Lukáč
Alergologie a imunologie NEFROMED s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Martin Lukáč
Endokrinologie NEFROMED s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Martin Lukáč
Diabetologie NEFROMED s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Martin Lukáč
Interní lékařství NEFROMED s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Martin Lukáč
Nefrologie NEFROMED s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Martin Lukáč
Následná péče Nemocnice  (Veselí nad Moravou
Neurčeno Nemocnice  (OrlováPřednosta: MUDr. Kazimír Kawka
Neurčeno Nemocnice  (Český KrumlovPřednosta: Ing. Josef Kučera
Neurčeno Nemocnice  (Město AlbrechticePřednosta: Ing. Bedřich Marek
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Nemocnice  (Veselí nad Moravou
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (Kutná HoraPřednosta: MUDr. Jan Procházka
Následná péče Nemocnice - 1.oddělení následné péče  (České BudějovicePřednosta: MUDr. Jitka Cábková
Následná péče Nemocnice - 2.oddělení následné péče  (České BudějovicePřednosta: MUDr. Pavel Dohnal
Alergologie a imunologie Nemocnice - Alergologická a imunologická poradna  (Frýdlant v Čechách
Alergologie a imunologie Nemocnice - Alergologická ambulance  (Louny
Alergologie a imunologie Nemocnice - Alergologická ambulance  (Děčín
Alergologie a imunologie Nemocnice - Alergologická ambulance  (Most
Alergologie a imunologie Nemocnice - Alergologická ambulance  (Moravská Třebová
Alergologie a imunologie Nemocnice - Alergologická ambulance  (Blansko
Alergologie a imunologie Nemocnice - Alergologická ambulance  (Tábor
Alergologie a imunologie Nemocnice - Alergologická ambulance  (Kutná Hora
Alergologie a imunologie Nemocnice - Alergologická ambulance  (Písek
Alergologie a imunologie Nemocnice - Alergologická ambulance  (DačicePřednosta: MUDr. Karel Kuba
Alergologie a imunologie Nemocnice - Alergologická ambulance  (Svitavy
Alergologie a imunologie Nemocnice - Alergologie  (Hranice na Moravě
Léčba bolesti Nemocnice - Ambulance bolesti  (Most
Léčba bolesti Nemocnice - Ambulance bolesti  (Břeclav
Léčba bolesti Nemocnice - Ambulance bolesti  (Pelhřimov
Léčba bolesti Nemocnice - Ambulance bolesti  (NymburkPřednosta: MUDr. Nataša Popperová
Chirurgie Nemocnice - Ambulance cévní chirurgie  (Chrudim
Diabetologie Nemocnice - Ambulance dětské diabetologie  (Chomutov
Endokrinologie Nemocnice - Ambulance dětské endokrinologie  (Kutná Hora
Endokrinologie Nemocnice - Ambulance dětské endokrinologie  (Chomutov
Kardiologie Nemocnice - Ambulance dětské kardiologie  (Jablonec nad Nisou
Kardiologie Nemocnice - Ambulance dětské kardiologie  (Chomutov
Kardiologie Nemocnice - Ambulance dětské kardiologie  (Moravská Třebová
Logopedie Nemocnice - Ambulance dětské logopedie  (Jablonec nad Nisou
Nefrologie Nemocnice - Ambulance dětské nefrologie  (Kutná Hora
Nefrologie Nemocnice - Ambulance dětské nefrologie  (Chomutov
Nefrologie Nemocnice - Ambulance dětské nefrologie  (Jablonec nad Nisou
Psychiatrie Nemocnice - Ambulance dětské psychiatrie  (Moravská Třebová
Diagnostika Nemocnice - Ambulance funkční diagnostiky  (Břeclav
Diagnostika Nemocnice - Ambulance funkční diagnostiky  (Kroměříž
Psychologie Nemocnice - Ambulance klinické psychologie  (Jihlava
Psychologie Nemocnice - Ambulance klinického psychologa  (Břeclav
Léčba bolesti Nemocnice - Ambulance léčby bolesti  (České Budějovice
Léčba bolesti Nemocnice - Ambulance léčby bolesti  (Znojmo
Léčba bolesti Nemocnice - Ambulance léčby bolesti  (Havlíčkův Brod
Léčba bolesti Nemocnice - Ambulance léčby bolesti  (Teplice
Léčba bolesti Nemocnice - Ambulance léčby bolesti  (Sokolov
Léčba bolesti Nemocnice - Ambulance léčby bolesti  (Pardubice
Ušní, nosní, krční Nemocnice - Ambulance ORL  (DačicePřednosta: MUDr. Helena Gabrielová
Radiologie, radioterapie Nemocnice - Ambulance pro klinickou onkologii  (Písek
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - Anesteziologicko-resuscitační oddělení  (LitomyšlPřednosta: MUDr. Pavla Piknová
Angiologie, flebologie Nemocnice - Angiocentrum  (Kolín IIIPřednosta: MUDr. Petr Kudrna
Angiologie, flebologie Nemocnice - Angiologická ambulance  (Děčín
Angiologie, flebologie Nemocnice - Angiologická ambulance  (Frýdek - Místek
Angiologie, flebologie Nemocnice - Angiologická ordinace  (Karlovy Vary
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (Bílovec
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (SvitavyPřednosta: MUDr. Hanuš Ettl
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (Ústí nad OrlicíPřednosta: MUDr. Miroslav Kareš
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (LitomyšlPřednosta: MUDr. Pavla Piknová
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (Karlovy VaryPřednosta: MUDr. Roman Brázdil
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (SokolovPřednosta: MUDr. Andrej Karpowicz
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (ChebPřednosta: MUDr. Pavel Kopecký
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (OstrovPřednosta: MUDr. Antonín Procházka
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (Louny
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (BřeclavPřednosta: MUDr. Miroslav Čermák
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (IvančicePřednosta: MUDr. Zdeněk Gottvald
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (BoskovicePřednosta: MUDr. Miroslav Klíč
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (ZnojmoPřednosta: MUDr. Jiří Lepš
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (VyškovPřednosta: MUDr. Miroslav Pojezný
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (KyjovPřednosta: MUDr. Luděk Šimeček
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (PelhřimovPřednosta: MUDr. František Bárta
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (JihlavaPřednosta: MUDr. Pavel Jiránek
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (Havlíčkův BrodPřednosta: MUDr. Pavel Longin
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (TřebíčPřednosta: MUDr. Leonard Smrček
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (ProstějovPřednosta: MUDr. Drahomíra Davidová
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (ŠternberkPřednosta: MUDr. Alois Kropáč
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (PřerovPřednosta: MUDr. Zdeněk Plhal
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (Hranice na MoravěPřednosta: MUDr. Petr Tomančák
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (KroměřížPřednosta: MUDr. Lenka Mergenthalová
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (Valašské MeziříčíPřednosta: MUDr. Petr Rajnoch
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (VsetínPřednosta: MUDr. Jitka Táborská
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (TřinecPřednosta: MUDr. Marian Bárta
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (Frýdek - MístekPřednosta: MUDr. Josef Chalupa
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (Beroun - Závodí
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (SlanýPřednosta: MUDr. Jiří Dvořák
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (KladnoPřednosta: MUDr. Kamil Kodras
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (Kolín IIIPřednosta: MUDr. Pavel Kopelent
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (HořovicePřednosta: MUDr. Michal Průša
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (NymburkPřednosta: MUDr. Luboš Zimola
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (Jindřichův Hradec
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (TáborPřednosta: MUDr. Jaromír Cheníček
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (Český KrumlovPřednosta: MUDr. Vlasta Klosseová
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (České BudějovicePřednosta: MUDr. MBA Bohuslav Kuta
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (PísekPřednosta: MUDr. Eva Vacková
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (DomažlicePřednosta: MUDr. Miroslava Švajnerová
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (DěčínPřednosta: MUDr. Stanislav Bareš
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (ŽatecPřednosta: MUDr. Zdeněk Bergl
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (TeplicePřednosta: MUDr. Karel Hošťálek
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (KadaňPřednosta: MUDr. Jaroslav Nygrýn
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (MostPřednosta: MUDr. Miroslav Peleška
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (ChomutovPřednosta: MUDr. Pavel Smetana
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (Chrudim
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (Jablonec nad NisouPřednosta: MUDr. Martin Bartoň
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (Frýdlant v ČecháchPřednosta: MUDr. Pavel Kořínek
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO  (SemilyPřednosta: MUDr. Jaroslav Krtička
Léčba bolesti Nemocnice - ARO  (Jindřichův Hradec
Léčba bolesti Nemocnice - ARO  (KroměřížPřednosta: MUDr. Lenka Mergenthalová
Léčba bolesti Nemocnice - ARO  (Valašské MeziříčíPřednosta: MUDr. Petr Rajnoch
Léčba bolesti Nemocnice - ARO  (KyjovPřednosta: MUDr. Luděk Šimeček
Léčba bolesti Nemocnice - ARO a ambulance bolesti  (Prachatice
Anesteziologie a resuscitace Nemocnice - ARO a ambulance bolesti  (Prachatice
Biochemie Nemocnice - Biochemická a hematologická laboratoř  (Jablonec nad NisouPřednosta: Ing. Eva Podzimková
Hematologie a krevní transfuze Nemocnice - Biochemická a hematologická laboratoř  (Jablonec nad NisouPřednosta: Ing. Eva Podzimková
Biochemie Nemocnice - Biochemie  (BřeclavPřednosta: Ing. Renata Nožičková
Biochemie Nemocnice - Centrální laboratoř  (ŠumperkPřednosta: Ing. Luděk Šprongl
Chirurgie Nemocnice - Centrální operační sály  (MostPřednosta: MUDr. Luděk Hyka
Chirurgie Nemocnice - Centrální operační sály  (KyjovPřednosta: MUDr. Libor Černý
Chirurgie Nemocnice - Centrální operační sály  (TřebíčPřednosta: MUDr. CSc. Bohumil Pavlíček
Chirurgie Nemocnice - Centrální operační sály  (TřinecPřednosta: MUDr. David Míra
Chirurgie Nemocnice - Centrální operační sály a centrální sterilizace  (ŠumperkPřednosta: MUDr. Radan Volnohradský
Hygiena Nemocnice - Centrální operační sály a centrální sterilizace  (ŠumperkPřednosta: MUDr. Radan Volnohradský
Chirurgie Nemocnice - Centrální operační sály a sterilizace  (Jablonec nad NisouPřednosta: MUDr. František Zashe
Hygiena Nemocnice - Centrální operační sály a sterilizace  (Jablonec nad NisouPřednosta: MUDr. František Zashe
Praktický lékař pro dospělé Nemocnice - Centrální příjem  (Šumperk
Hygiena Nemocnice - Centrální sterilizace  (Kutná HoraPřednosta: Hana Brantová
Následná péče Nemocnice - Centrum doléčování a rehabilitace  (Jablonec nad NisouPřednosta: MUDr. Vladimír Poupa
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Nemocnice - Centrum doléčování a rehabilitace  (Jablonec nad NisouPřednosta: MUDr. Vladimír Poupa
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Nemocnice - Centrum léčebné rehabilitace  (VyškovPřednosta: MUDr. Zdenka Tučová
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Nemocnice - Centrum léčebné rehabilitace  (ProstějovPřednosta: MUDr. Václav Meluzín
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Nemocnice - Centrum rehabilitace  (PardubicePřednosta: MUDr. I. Jáchym
Angiologie, flebologie Nemocnice - Cévní ambulance  (Břeclav
Angiologie, flebologie Nemocnice - Cévní ambulance  (Vyškov
Angiologie, flebologie Nemocnice - Cévní ambulance  (Prostějov
Angiologie, flebologie Nemocnice - Cévní ambulance  (Přerov
Angiologie, flebologie Nemocnice - Cévní ambulance  (Ostrov
Angiologie, flebologie Nemocnice - Cévní ambulance  (Hořovice
Angiologie, flebologie Nemocnice - Cévní ambulance  (Slaný
Angiologie, flebologie Nemocnice - Cévní ambulance  (Kadaň
Angiologie, flebologie Nemocnice - Cévní ambulance  (Chomutov
Angiologie, flebologie Nemocnice - Cévní ambulance  (Havlíčkův Brod
Angiologie, flebologie Nemocnice - Cévní ambulance  (Pelhřimov
Angiologie, flebologie Nemocnice - Cévní ambulance  (Třebíč
Angiologie, flebologie Nemocnice - Cévní ambulance  (Český Těšín
Angiologie, flebologie Nemocnice - Cévní poradna  (Pardubice
Angiologie, flebologie Nemocnice - Cévní poradna  (Most
Angiologie, flebologie Nemocnice - Cévní poradna  (Šternberk
Angiologie, flebologie Nemocnice - Cévní poradna  (Valašské Meziříčí
Kožní lékařství Nemocnice - Dermatologická ambulance  (Havlíčkův Brod
Kožní lékařství Nemocnice - Dermatovenerologická ambulance  (Jindřichův Hradec
Kožní lékařství Nemocnice - Dermatovenerologická ambulance  (Šternberk
Kožní lékařství Nemocnice - Dermatovenerologické oddělení  (ProstějovPřednosta: MUDr. Marcela Rozkošová
Kožní lékařství Nemocnice - Dermatovenerologie  (Hranice na Moravě
Kožní lékařství Nemocnice - Dermatovenerologie  (Jindřichův Hradec
Alergologie a imunologie Nemocnice - Dětská alergologická ambulance  (Znojmo
Alergologie a imunologie Nemocnice - Dětská alergologická ambulance  (Kroměříž
Alergologie a imunologie Nemocnice - Dětská alergologická poradna  (Pardubice
Alergologie a imunologie Nemocnice - Dětská alergologická poradna  (Slaný
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětská ambulance  (NymburkPřednosta: MUDr. Simona Škorková
Endokrinologie Nemocnice - Dětská andokrinologická ambulance  (Znojmo
Diabetologie Nemocnice - Dětská diabetologická ambulance  (Pardubice
Diabetologie Nemocnice - Dětská diabetologická poradna  (Havlíčkův Brod
Diabetologie Nemocnice - Dětská diabetologie  (Svitavy
Endokrinologie Nemocnice - Dětská endokrinologická ambulance  (Třebíč
Endokrinologie Nemocnice - Dětská endokrinologická ambulance  (Kroměříž
Endokrinologie Nemocnice - Dětská endokrinologická ambulance  (Svitavy
Endokrinologie Nemocnice - Dětská endokrinologická poradna  (Slaný
Endokrinologie Nemocnice - Dětská endokrinologie  (Teplice
Chirurgie Nemocnice - Dětská chirurgie  (PardubicePřednosta: MUDr. J. Antonová
Chirurgie Nemocnice - Dětská chirurgie  (Kolín IIIPřednosta: MUDr. Václav Navrátil
Kardiologie Nemocnice - Dětská kardiologická ambulance  (Znojmo
Kardiologie Nemocnice - Dětská kardiologická ambulance  (Vyškov
Kardiologie Nemocnice - Dětská kardiologická ambulance  (Třebíč
Kardiologie Nemocnice - Dětská kardiologická ambulance  (Kroměříž
Kardiologie Nemocnice - Dětská kardiologická poradna  (Havlíčkův Brod
Kardiologie Nemocnice - Dětská kardiologie  (Teplice
Kožní lékařství Nemocnice - Dětská nefrologická a kožní poradna  (Slaný
Nefrologie Nemocnice - Dětská nefrologická a kožní poradna  (Slaný
Nefrologie Nemocnice - Dětská nefrologická ambulance  (Moravská Třebová
Nefrologie Nemocnice - Dětská nefrologická ambulance  (Znojmo
Nefrologie Nemocnice - Dětská nefrologická ambulance  (Kroměříž
Nefrologie Nemocnice - Dětská nefrologická poradna  (Pardubice
Nefrologie Nemocnice - Dětská nefrologická poradna  (Havlíčkův Brod
Nefrologie Nemocnice - Dětská nefrologie  (Svitavy
Nefrologie Nemocnice - Dětská nefrologie  (Teplice
Neurologie Nemocnice - Dětská neurologická poradna  (Slaný
Psychiatrie Nemocnice - Dětská psychiatrická ambulance  (Svitavy
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Nemocnice - Dětská rehabilitační ambulance  (Třebíč
Revmatologie Nemocnice - Dětská revmatologická ambulance  (Znojmo
Revmatologie Nemocnice - Dětská revmatologická poradna  (Pardubice
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské a novorozenecké oddělení  (PřerovPřednosta: MUDr. Milan Blaštík
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské a novorozenecké oddělení  (OstrovPřednosta: doc. MUDr. CSc. Rudolf Slováček
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské a novorozenecké oddělení  (SlanýPřednosta: MUDr. Oldřich Doubravský
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské a novorozenecké oddělení  (SvitavyPřednosta: MUDr. Jan Malý
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské a novorozenecké oddělení  (Ústí nad OrlicíPřednosta: MUDr. Luděk Ryba
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské a novorozenecké oddělení  (DěčínPřednosta: prim. MUDr. Milan Pánek
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské a novorozenecké oddělení  (ChomutovPřednosta: MUDr. Jiří Kroh
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (ŽatecPřednosta: MUDr. Václav Marek
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (MostPřednosta: MUDr. Jiří Biolek
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (TeplicePřednosta: MUDr. Jaroslav Procházka
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (Jablonec nad NisouPřednosta: MUDr. Pavel Šochman
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (Havlíčkův BrodPřednosta: MUDr. Václav Miláček
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (ChrudimPřednosta: MUDr. David Kasal
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (Pardubice
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (Litomyšl
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (HořovicePřednosta: MUDr. Luděk Pelikán
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (PelhřimovPřednosta: MUDr. Stanislav Houštěk
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (KladnoPřednosta: MUDr. Petr Lyer
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (Kolín IIIPřednosta: MUDr. René Hrdlička
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (Kutná HoraPřednosta: MUDr. Robert Kestřánek
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (ChebPřednosta: MUDr. Ondřej Čapek
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (Karlovy VaryPřednosta: MUDr. Jiří Souček
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (SokolovPřednosta: MUDr. Luboš Vaněk
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (PísekPřednosta: MUDr. Karel Chytrý
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (DomažlicePřednosta: MUDr. Vratislav Beneš
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (České BudějovicePřednosta: MUDr. Vratislav Smrčka
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (Český KrumlovPřednosta: MUDr. Jan Eliášek
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (Kroměříž
Alergologie a imunologie Nemocnice - Dětské oddělení  (IvančicePřednosta: MUDr. Vladimír Sorek
Alergologie a imunologie Nemocnice - Dětské oddělení  (ProstějovPřednosta: prim. MUDr. Josef Tenora
Alergologie a imunologie Nemocnice - Dětské oddělení  (ChrudimPřednosta: MUDr. David Kasal
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (Třebíč
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (VsetínPřednosta: MUDr. Jiří Kilian
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (Valašské MeziříčíPřednosta: MUDr. Zdislava Machačová
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (ŠumperkPřednosta: MUDr. Miroslav Musílek
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (Boskovice
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (IvančicePřednosta: MUDr. Vladimír Sorek
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (BřeclavPřednosta: MUDr. Pavel Vajčner
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (KyjovPřednosta: MUDr. Jan Trubačík
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (VyškovPřednosta: MUDr. CSc. Karel Goldemund
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (ZnojmoPřednosta: MUDr. Petr Bloudíček
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (ProstějovPřednosta: prim. MUDr. Josef Tenora
Diabetologie Nemocnice - Dětské oddělení  (Karlovy VaryPřednosta: MUDr. Jiří Souček
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (Frýdek - MístekPřednosta: MUDr. Ivana Röschlová
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské oddělení  (TřinecPřednosta: MUDr. Štěpán Rucki
Diabetologie Nemocnice - Dětské oddělení  (ChrudimPřednosta: MUDr. David Kasal
Diabetologie Nemocnice - Dětské oddělení  (PelhřimovPřednosta: MUDr. Stanislav Houštěk
Endokrinologie Nemocnice - Dětské oddělení  (ChrudimPřednosta: MUDr. David Kasal
Endokrinologie Nemocnice - Dětské oddělení  (Karlovy VaryPřednosta: MUDr. Jiří Souček
Endokrinologie Nemocnice - Dětské oddělení  (IvančicePřednosta: MUDr. Vladimír Sorek
Endokrinologie Nemocnice - Dětské oddělení  (ProstějovPřednosta: prim. MUDr. Josef Tenora
Endokrinologie Nemocnice - Dětské oddělení  (PelhřimovPřednosta: MUDr. Stanislav Houštěk
Nefrologie Nemocnice - Dětské oddělení  (ŽatecPřednosta: MUDr. Václav Marek
Nefrologie Nemocnice - Dětské oddělení  (Karlovy VaryPřednosta: MUDr. Jiří Souček
Nefrologie Nemocnice - Dětské oddělení  (PelhřimovPřednosta: MUDr. Stanislav Houštěk
Nefrologie Nemocnice - Dětské oddělení  (ProstějovPřednosta: prim. MUDr. Josef Tenora
Nefrologie Nemocnice - Dětské oddělení  (IvančicePřednosta: MUDr. Vladimír Sorek
Kardiologie Nemocnice - Dětské oddělení  (ChrudimPřednosta: MUDr. David Kasal
Kardiologie Nemocnice - Dětské oddělení  (ŽatecPřednosta: MUDr. Václav Marek
Kardiologie Nemocnice - Dětské oddělení  (HořovicePřednosta: MUDr. Luděk Pelikán
Psychiatrie Nemocnice - Dětské oddělení  (IvančicePřednosta: MUDr. Vladimír Sorek
Psychologie Nemocnice - Dětské oddělení  (IvančicePřednosta: MUDr. Vladimír Sorek
Neurologie Nemocnice - Dětské oddělení  (ŽatecPřednosta: MUDr. Václav Marek
Revmatologie Nemocnice - Dětské oddělení  (PelhřimovPřednosta: MUDr. Stanislav Houštěk
Alergologie a imunologie Nemocnice - Dětské oddělení - alergologie  (Břeclav
Kardiologie Nemocnice - Dětské oddělení - kardiologie  (Břeclav
Nefrologie Nemocnice - Dětské oddělení - nefrologie  (Břeclav
Psychologie Nemocnice - Dětské oddělení - psychologie  (Břeclav
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětské středisko  (Nový Bydžov
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dětský stacionář  (Teplice
Endokrinologie Nemocnice - Diabetologická a endokrinologická ambulance  (Děčín
Diabetologie Nemocnice - Diabetologická a endokrinologická ambulance  (Děčín
Diabetologie Nemocnice - Diabetologická ambulance  (Písek
Diabetologie Nemocnice - Diabetologická ambulance  (LitomyšlPřednosta: prim. MUDr. Milan Dunaj
Diabetologie Nemocnice - Diabetologická ambulance  (Svitavy
Diabetologie Nemocnice - Diabetologická ambulance  (Ústí nad Orlicí
Diabetologie Nemocnice - Diabetologická ambulance  (Havlíčkův Brod
Diabetologie Nemocnice - Diabetologická ambulance  (Pelhřimov
Diabetologie Nemocnice - Diabetologická ambulance  (Prostějov
Diabetologie Nemocnice - Diabetologická ambulance  (Šternberk
Diabetologie Nemocnice - Diabetologická ambulance  (Frýdek - Místek
Diabetologie Nemocnice - Diabetologická ambulance  (Kutná Hora
Diabetologie Nemocnice - Diabetologická ambulance  (Semily
Diabetologie Nemocnice - Diabetologická ambulance  (Nový Bydžov
Diabetologie Nemocnice - Diabetologická ambulance  (Cheb
Diabetologie Nemocnice - Diabetologická ambulance  (Český Těšín
Diabetologie Nemocnice - Diabetologická ambulance  (Blansko
Diabetologie Nemocnice - Diabetologická ambulance  (Břeclav
Diabetologie Nemocnice - Diabetologická ambulance  (Tišnov
Diabetologie Nemocnice - Diabetologická ambulance  (Vyškov
Diabetologie Nemocnice - Diabetologická ambulance  (Domažlice
Diabetologie Nemocnice - Diabetologická ambulance  (Kadaň
Diabetologie Nemocnice - Diabetologická poradna  (Teplice
Diabetologie Nemocnice - Diabetologická poradna  (Most
Diabetologie Nemocnice - Diabetologická poradna  (Frýdlant v Čechách
Diabetologie Nemocnice - Diabetologie  (Kolín IIIPřednosta: MUDr. Eva Kotlabová
Diabetologie Nemocnice - Diabetologie  (Přerov
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Nemocnice - Doléčovací a rehabilitační jednotka  (PelhřimovPřednosta: MUDr. Vladimír Leman
Domácí a ošetřovatelská péče Nemocnice - Domácí ošetřovatelská péče  (Šternberk
Domácí a ošetřovatelská péče Nemocnice - Domácí ošetřovatelská péče  (ChomutovPřednosta: Bc. Anna Malá
Domácí a ošetřovatelská péče Nemocnice - Domácí péče  (Hranice na Moravě
Domácí a ošetřovatelská péče Nemocnice - Domácí péče  (PřerovPřednosta: Bc. Jana Růžičková
Domácí a ošetřovatelská péče Nemocnice - Domácí péče TEREZA  (TáborPřednosta: Danuše Průchová
Domácí a ošetřovatelská péče Nemocnice - Domácí zdravotní péče  (Jindřichův Hradec
Neurčeno Nemocnice - Doprava  (Jindřichův Hradec
Neurčeno Nemocnice - Doprava  (Kladno
Neurčeno Nemocnice - doprava  (Varnsdorf
Neurčeno Nemocnice - Doprava  (Nymburk
Neurčeno Nemocnice - Doprava  (Tábor
Neurčeno Nemocnice - doprava  (Prachatice
Neurčeno Nemocnice - Doprava  (Domažlice
Neurčeno Nemocnice - Doprava  (TišnovPřednosta: Miroslav Hoffmann
Neurčeno Nemocnice - Dopravní záchranná služba  (Kyjov
Neurčeno Nemocnice - Dopravní zdravotní služba  (Hranice na Moravě
Neurčeno Nemocnice - Dopravní zdravotní služba  (Nový Bydžov
Neurčeno Nemocnice - Dopravní zdravotní služba  (Písek
Neurčeno Nemocnice - Dopravní zdravotnická služba  (VsetínPřednosta: Hana Michalcová
Dětské a dorostové lékařství Nemocnice - Dorostová ambulance  (Jindřichův Hradec
Interní lékařství Nemocnice - Endocentrum  (Kolín IIIPřednosta: MUDr. Petr Volšanský
Endokrinologie Nemocnice - Endokrinologická ambulance  (Kadaň
Endokrinologie Nemocnice - Endokrinologická ambulance  (Karlovy Vary
Endokrinologie Nemocnice - Endokrinologická ambulance  (Cheb
Endokrinologie Nemocnice - Endokrinologická ambulance  (Ústí nad Orlicí
Endokrinologie Nemocnice - Endokrinologická ambulance  (Kutná Hora
Endokrinologie Nemocnice - Endokrinologická ambulance  (Písek
Endokrinologie Nemocnice - Endokrinologická ambulance  (Pelhřimov
Endokrinologie Nemocnice - Endokrinologická ambulance  (Havlíčkův Brod
Endokrinologie Nemocnice - Endokrinologická ambulance  (Blansko
Endokrinologie Nemocnice - Endokrinologická ambulance  (Břeclav
Endokrinologie Nemocnice - Endokrinologická ambulance  (Prostějov
Endokrinologie Nemocnice - Endokrinologická ambulance  (Valašské Meziříčí
Endokrinologie Nemocnice - Endokrinologie  (Český Krumlov
Endokrinologie Nemocnice - Endokrinologie  (Jablonec nad Nisou
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Nemocnice - FBLR ambulance  (Tišnov
Angiologie, flebologie Nemocnice - Flebologická poradna  (Louny
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Nemocnice - Fyziatricko-rehabilitační oddělení  (BřeclavPřednosta: MUDr. Jitka Hlavňovská
Gastroenterologie Nemocnice - Gastroenterologická ambulance  (Bílovec
Gastroenterologie Nemocnice - Gastroenterologická ambulance  (Český Těšín
Gastroenterologie Nemocnice - Gastroenterologická ambulance  (Frýdek - Místek
Interní lékařství Nemocnice - Gastroenterologická ambulance  (Moravská Třebová
Gastroenterologie Nemocnice - Gatroenterologické centrum  (Třinec
Gerontologie Nemocnice - Geriatrická ambulance  (Prostějov
Gerontologie Nemocnice - Geriatrické a doléčovací oddělení  (ŠternberkPřednosta: MUDr. Vladimír Servus
Gerontologie Nemocnice - Geriatrické centrum  (PardubicePřednosta: MUDr. Ivo Bureš
Gerontologie Nemocnice - Geriatrické centrum  (Jablonec nad NisouPřednosta: MUDr. Alena Drašnarová
Gerontologie Nemocnice - Geriatrické oddělení  (Kolín IIIPřednosta: MUDr. Josef Kučera
Gynekologie a porodnictví Nemocnice - Gynekologická ambulance  (Český Těšín
Gynekologie a porodnictví Nemocnice - Gynekologická ambulance  (BílovecPřednosta: MUDr. Miloš Hynšt
Gynekologie a porodnictví Nemocnice - Gynekologická ambulance  (Vítkov
Gynekologie a porodnictví Nemocnice - Gynekologicko-porodnické oddělení  (ProstějovPřednosta: MUDr. Aleš Nevrla
Gynekologie a porodnictví Nemocnice - Gynekologicko-porodnické oddělení  (PřerovPřednosta: MUDr. Jarmila Repovská
Gynekologie a porodnictví Nemocnice - Gynekologicko-porodnické oddělení  (ŠumperkPřednosta: MUDr. Jaroslav Boxan
Gynekologie a porodnictví Nemocnice - Gynekologicko-porodnické oddělení  (KroměřížPřednosta: MUDr. Jaroslav Přibík
Gynekologie a porodnictví Nemocnice - Gynekologicko-porodnické oddělení  (Frýdek - Místek
Gynekologie a porodnictví Nemocnice - Gynekologicko-porodnické oddělení  (TřinecPřednosta: MUDr. Michal Fišara
Gynekologie a porodnictví Nemocnice - Gynekologicko-porodnické oddělení  (VsetínPřednosta: MUDr. Jiří Hlavinka
Gynekologie a porodnictví Nemocnice - Gynekologicko-porodnické oddělení  (Valašské MeziříčíPřednosta: MUDr. Tomáš Kopecký
Gynekologie a porodnictví Nemocnice - Gynekologie a porodnictví  (Hranice na Moravě
Hematologie a krevní transfuze Nemocnice - Hematologická ambulance  (Frýdek - Místek
Hematologie a krevní transfuze Nemocnice - Hematologická ambulance  (Domažlice
Hematologie a krevní transfuze Nemocnice - Hematologická ambulance  (Blansko
Hematologie a krevní transfuze Nemocnice - Hematologická ambulance  (Šumperk
Hematologie a krevní transfuze Nemocnice - Hematologická laboratoř  (BřeclavPřednosta: RNDr. Miroslava Řeháková
Hematologie a krevní transfuze Nemocnice - Hematologická ordinace  (SokolovPřednosta: MUDr. Svatopluk Murár
Hematologie a krevní transfuze Nemocnice - Hematologické a transfúzní oddělení  (PelhřimovPřednosta: MUDr. Petr Kessler
Hematologie a krevní transfuze Nemocnice - Hematologické oddělení  (TřebíčPřednosta: MUDr. Hana Fraňková
Hematologie a krevní transfuze Nemocnice - Hematologické oddělení  (VyškovPřednosta: MUDr. Růžena Závodná
Hematologie a krevní transfuze Nemocnice - Hematologické oddělení  (Teplice
Hematologie a krevní transfuze Nemocnice - Hematologicko-transfúzní oddělení  (ChomutovPřednosta: MUDr. Eva Kezniklová
Hematologie a krevní transfuze Nemocnice - Hematologicko-transfúzní oddělení  (ZnojmoPřednosta: MUDr. Jan Simonides
Hematologie a krevní transfuze Nemocnice - Hematologicko-transfúzní oddělení  (JihlavaPřednosta: prim. MUDr. Jiřina Gáliková
Hematologie a krevní transfuze Nemocnice - Hematologicko-transfúzní oddělení  (PřerovPřednosta: MUDr. Štefan Repovský
Hematologie a krevní transfuze Nemocnice - Hematologicko-transfúzní oddělení  (ProstějovPřednosta: MUDr. Jiří Šlézar
Hematologie a krevní transfuze Nemocnice - Hematologicko-transfúzní oddělení  (TřinecPřednosta: MUDr. Věra Farbiaková
Hematologie a krevní transfuze Nemocnice - Hematologicko-transfúzní oddělení  (Frýdek - MístekPřednosta: MUDr. Ph.D. Jan Pták
Hematologie a krevní transfuze Nemocnice - Hematologicko-transfúzní oddělení  (Cheb
Hematologie a krevní transfuze Nemocnice - Hematologicko-transfúzní oddělení  (LitomyšlPřednosta: MUDr. Simona Leníčková
Hematologie a krevní transfuze Nemocnice - Hematologicko-transfúzní oddělení  (Ústí nad OrlicíPřednosta: MUDr. Jiří Řezníček
Hematologie a krevní transfuze Nemocnice - Hematologicko-transfúzní oddělení  (SvitavyPřednosta: MUDr. Dagmar Veselá
Hematologie a krevní transfuze Nemocnice - Hematologicko-transfúzní oddělení  (KladnoPřednosta: MUDr. Lenka Bartošová
Hematologie a krevní transfuze Nemocnice - Hematologie a krevní transfúze  (Hranice na Moravě
Hematologie a krevní transfuze Nemocnice - Hematologie a krevní transfúze  (Jindřichův Hradec
Hemodialýza Nemocnice - Hemodialýza  (Blansko
Hemodialýza Nemocnice - Hemodialýza  (Břeclav
Hemodialýza Nemocnice - Hemodialýza  (Frýdek - Místek
Hemodialýza Nemocnice - hemodialýza  (Prachatice
Hemodialýza Nemocnice - Hemodialýza  (Kolín IIPřednosta: MUDr. Pavel Moučka
Hemodialýza Nemocnice - Hemodialýza  (PřerovPřednosta: MUDr. Iva Nikorjaková
Hemodialýza Nemocnice - Hemodialýza  (ZnojmoPřednosta: MUDr. Milouš Vyskočil
Hemodialýza Nemocnice - Hemodialýza  (Havlíčkův Brod
Hemodialýza Nemocnice - Hemodialýza  (Jindřichův Hradec
Hemodialýza Nemocnice - Hemodialyzační oddělení  (KladnoPřednosta: MUDr. Drahomíra Fischlová
Hemodialýza Nemocnice - Hemodialyzační oddělení  (ChrudimPřednosta: MUDr. Jan Hajný
Hemodialýza Nemocnice - Hemodialyzační oddělení  (PísekPřednosta: MUDr. Zdeněk Hobzek
Hemodialýza Nemocnice - Hemodialyzační oddělení  (ProstějovPřednosta: MUDr. MBA Marie Marsová
Hemodialýza Nemocnice - Hemodialyzační oddělení  (Kolín IIIPřednosta: MUDr. Pavel Moučka
Hemodialýza Nemocnice - Hemodialyzační oddělení  (TáborPřednosta: MUDr. Jiřina Suchanová
Nefrologie Nemocnice - Hemodialyzační oddělení  (ProstějovPřednosta: MUDr. MBA Marie Marsová
Hemodialýza Nemocnice - Hemodialyzační středisko  (Český Krumlov
Hemodialýza Nemocnice - Hemodialyzační středisko  (Karlovy Vary
Infekční lékařství Nemocnice - Hepatální poradna  (Břeclav
Chirurgie Nemocnice - Chirurgická ambulance  (Vítkov
Chirurgie Nemocnice - Chirurgická ambulance  (Český Těšín
Chirurgie Nemocnice - Chirurgická ambulance  (Blansko
Chirurgie Nemocnice - Chirurgická ambulance  (Valtice
Chirurgie Nemocnice - Chirurgická ambulance  (Jindřichův Hradec
Chirurgie Nemocnice - Chirurgická ambulance  (Moravská Třebová
Chirurgie Nemocnice - Chirurgická ambulance  (Tišnov
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (PelhřimovPřednosta: MUDr. Miroslav Zahálka
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (Havlíčkův BrodPřednosta: MUDr. Jiří Drápela
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (JihlavaPřednosta: MUDr. Jaromír Meduna
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (SvitavyPřednosta: MUDr. Vladimír Hrníčko
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (LitomyšlPřednosta: prim. MUDr. Jan Vlach
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (Ústí nad OrlicíPřednosta: MUDr. Rudolf Kleisl
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (Chrudim
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (Pardubice
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (Jablonec nad NisouPřednosta: MUDr. Michael Vraný
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (Frýdlant v ČecháchPřednosta: MUDr. Petr Ludvík
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (SemilyPřednosta: MUDr. Georgios Karadzos
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (Nový BydžovPřednosta: MUDr. Libor Etflaiš
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (MostPřednosta: MUDr. Saša Štembera
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (TeplicePřednosta: MUDr. Ladislav Němeček
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (TáborPřednosta: MUDr. Libor Burian
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (DomažlicePřednosta: MUDr. Václav Šauer
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (ŽatecPřednosta: MUDr. Jiří Hamous
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (LounyPřednosta: MUDr. Ota Rajzík
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (Karlovy VaryPřednosta: MUDr. Stanislav Kubín
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (OstrovPřednosta: MUDr. René Kurka
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (Sokolov
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (DěčínPřednosta: prim. MUDr. Jan Rejholec
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (KadaňPřednosta: MUDr. Vladimír Lebeda
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (ChomutovPřednosta: MUDr. Roman Pilař
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (PísekPřednosta: MUDr. Václav Čečelovský
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (České BudějovicePřednosta: MUDr. Vojtěch Louda
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (Český KrumlovPřednosta: MUDr. František Čížek
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (KladnoPřednosta: MUDr. Jaromír Pavlis
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (SlanýPřednosta: MUDr. Bohumil Vašek
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (Kutná HoraPřednosta: MUDr. Zdeněk Nováček
Chirurgie Nemocnice - Chirurgické oddělení  (NymburkPřednosta: MUDr. Jaroslav Verner