Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Katalog dle abecedy

   " 1 3 A B C Č D E F G H I J K L M N o P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


Léčba závislostí o.s. KAPPA-HELP  (PřerovPřednosta: Mgr. Ivana Smětalová
Léčba závislostí Občanské sdružení - "DRUG-OUT Klub"  (Ústí nad LabemPřednosta: Mgr. Radka Koblížková
Léčba závislostí Občanské sdružení pro péči o rodiny závislých  (Praha
Domácí a ošetřovatelská péče Občanské sdružení Život 90  (PrahaPřednosta: Mgr. Jan Lorman
Domácí a ošetřovatelská péče Občanské sdružení Život 90  (Zruč nad SázavouPřednosta: Zdeněk Jelínek
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita  (Bystřice pod HostýnemPřednosta: Ing. Pavel Pilmajer
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Brno  (BrnoPřednosta: Ing. Stanislav Vlach
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Břeclav  (Břeclav
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Česká Kamenice  (Česká KamenicePřednosta: Hana Poláková
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Havlíčkův Brod  (Havlíčkův BrodPřednosta: Pavel Málek
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Hradec Králové  (Hradec KrálovéPřednosta: RNDr. Jiří Stejskal
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Chrastava  (ChrastavaPřednosta: Matouš Kirschner
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Jablonné nad Orlicí  (Jablonné nad OrlicíPřednosta: Marie Vacková
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Jihlava  (JihlavaPřednosta: Mgr. Michal Novotný
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Klatovy  (KlatovyPřednosta: Bc. Marie Malkusová
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Kopřivnice  (KopřivnicePřednosta: Miroslav Leško
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Kroměříž  (KroměřížPřednosta: Ing. Marcela Netopilová
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Kutná Hora  (Kutná Hora
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Liberec  (LiberecPřednosta: Mgr. Jana Jurkovová
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Most  (MostPřednosta: Mgr. Leo Steiner
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Opava  (OpavaPřednosta: Jan Hanuš
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Ostrov  (OstrovPřednosta: Mgr. Tomáš Fexa
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Pardubice  (PardubicePřednosta: Mgr. Marie Hubálková
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Pardubice, pečovatelská služba  (Lážně Bohdaneč
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Přerov  (Přerov
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Sobotka  (SobotkaPřednosta: Libuše Kollová
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Sušice  (Sušice
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Teplice  (Teplice
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Třebíč  (TřebíčPřednosta: Mgr. Petr Jašek
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Třeboň  (TřeboňPřednosta: Mgr. Lucie Bicková
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Uherské Hradiště  (Uherské Hradiště
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Uherský Brod  (Uherský BrodPřednosta: Bc. Jarmila Tomancová
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Uničov  (UničovPřednosta: Alena Charouzová
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Ústí nad Labem  (Ústí nad LabemPřednosta: Vlasta Kopsová
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Ústí nad Orlicí  (Ústí nad Orlicí
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Vimperk  (VimperkPřednosta: Mgr. Dana Marková
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní charita Vimperk  (VimperkPřednosta: Mgr. Dana Marková
Léčba bolesti Oblastní nemocnice - Ambulance pro léčbu bolesti  (Náchod
Sportovní a tělovýchovné lékařství Oblastní nemocnice - Ambulance tělovýchovného lékařství  (Příbram
Angiologie, flebologie Oblastní nemocnice - Angiologická a lipidologická ambulance  (Příbram V - Zdaboř
Anesteziologie a resuscitace Oblastní nemocnice - ARO  (Rychnov nad KněžnouPřednosta: MUDr. Juraj Bóna
Anesteziologie a resuscitace Oblastní nemocnice - ARO  (TrutnovPřednosta: MUDr. Karel Kulda
Anesteziologie a resuscitace Oblastní nemocnice - ARO  (JičínPřednosta: MUDr. Tomáš Mlčoch
Anesteziologie a resuscitace Oblastní nemocnice - ARO  (Příbram V - Zdaboř
Anesteziologie a resuscitace Oblastní nemocnice - ARO  (PříbramPřednosta: MUDr. Petr Bilina
Anesteziologie a resuscitace Oblastní nemocnice - ARO  (StrakonicePřednosta: MUDr. Marek Zbořil
Biochemie Oblastní nemocnice - Centrální laboratoře  (StrakonicePřednosta: PharmDr. Eva Šimečková
Hematologie a krevní transfuze Oblastní nemocnice - Centrální laboratoře  (StrakonicePřednosta: PharmDr. Eva Šimečková
Mikrobiologie Oblastní nemocnice - Centrální laboratoře  (StrakonicePřednosta: PharmDr. Eva Šimečková
Chirurgie Oblastní nemocnice - Centrální operační sály  (Jičín
Mamologie Oblastní nemocnice - Centrum mammární a plastické chirurgie  (Příbram V - Zdaboř
Nemoci z povolání Oblastní nemocnice - Centrum závodní preventivní péče a nemocí z povolání  (Příbram V - ZdabořPřednosta: MUDr. Stanislav Urban
Preventivní medicína Oblastní nemocnice - Centrum závodní preventivní péče a nemocí z povolání  (Příbram V - ZdabořPřednosta: MUDr. Stanislav Urban
Angiologie, flebologie Oblastní nemocnice - Cévní ambulance  (Rychnov nad Kněžnou
Chirurgie Oblastní nemocnice - Cévní chirurgie  (Příbram V - Zdaboř
Angiologie, flebologie Oblastní nemocnice - Cévní poradna  (Trutnov
Kožní lékařství Oblastní nemocnice - Dermatovenerologické oddělení  (StrakonicePřednosta: MUDr. Jana Požárková
Alergologie a imunologie Oblastní nemocnice - Dětská alergologie  (Hořice
Alergologie a imunologie Oblastní nemocnice - Dětská alergologie  (Jičín
Dětské a dorostové lékařství Oblastní nemocnice - Dětská alergologie  (Hořice
Diabetologie Oblastní nemocnice - Dětská endokrinologická a diabetologická poradna  (Příbram
Endokrinologie Oblastní nemocnice - Dětská endokrinologická a diabetologická poradna  (Příbram
Endokrinologie Oblastní nemocnice - Dětská endokrinologická poradna  (Trutnov
Endokrinologie Oblastní nemocnice - Dětská endokrinologie  (Jičín
Kardiologie Oblastní nemocnice - Dětská kardiologická poradna  (Trutnov
Dětské a dorostové lékařství Oblastní nemocnice - Dětská kardiologická poradna  (Příbram
Kardiologie Oblastní nemocnice - Dětská kardiologie  (Jičín
Kardiologie Oblastní nemocnice - Dětská kardiologie  (Rychnov nad Kněžnou
Nefrologie Oblastní nemocnice - Dětská nefrologická poradna  (Příbram
Nefrologie Oblastní nemocnice - Dětská nefrologická poradna  (Trutnov
Nefrologie Oblastní nemocnice - Dětská nefrologie  (Jičín
Nefrologie Oblastní nemocnice - Dětská nefrologie  (Rychnov nad Kněžnou
Neurčeno Oblastní nemocnice - Dětská pohotovost  (Příbram
Dětské a dorostové lékařství Oblastní nemocnice - Dětské a novorozenecké oddělení  (Rychnov nad KněžnouPřednosta: MUDr. Jan Ondruš
Dětské a dorostové lékařství Oblastní nemocnice - Dětské oddělení  (PříbramPřednosta: MUDr. Pavel Marček
Dětské a dorostové lékařství Oblastní nemocnice - Dětské oddělení  (JičínPřednosta: MUDr. Ivana Jeřábková
Dětské a dorostové lékařství Oblastní nemocnice - Dětské oddělení  (TrutnovPřednosta: MUDr. Pavla Pokorná
Dětské a dorostové lékařství Oblastní nemocnice - Dětské oddělení  (StrakonicePřednosta: MUDr. Vladimír Cílek
Diabetologie Oblastní nemocnice - Diabetologická ambulance  (Jičín
Diabetologie Oblastní nemocnice - Diabetologická ambulance  (Strakonice
Diabetologie Oblastní nemocnice - Diabetologická ambulance  (Příbram V - Zdaboř
Diabetologie Oblastní nemocnice - Diabetologická poradna  (Trutnov
Neurčeno Oblastní nemocnice - doprava  (Strakonice
Neurčeno Oblastní nemocnice - Doprava  (Příbram
Neurčeno Oblastní nemocnice - Dopravní zdravotní služba  (JičínPřednosta: Jiří Šonský
Endokrinologie Oblastní nemocnice - Endokrinologická ambulance  (Jičín
Endokrinologie Oblastní nemocnice - Endokrinologická poradna  (Trutnov
Epidemiologie Oblastní nemocnice - Epidemiologické oddělení  (StrakonicePřednosta: MUDr. Vladimír Hanáček
Infekční lékařství Oblastní nemocnice - Gastroenterologická a hepatologická ambulance  (Trutnov
Hematologie a krevní transfuze Oblastní nemocnice - Hematologická ambulance  (Příbram V - Zdaboř
Hematologie a krevní transfuze Oblastní nemocnice - Hematologické oddělení a krevní sklad  (Rychnov nad KněžnouPřednosta: MUDr. Boris Hynek
Hemodialýza Oblastní nemocnice - Hemodialyzační centrum  (Příbram V - ZdabořPřednosta: MUDr. Václav Kutík
Hemodialýza Oblastní nemocnice - Hemodialyzační středisko  (JičínPřednosta: MUDr. Pavel Konopásek
Hemodialýza Oblastní nemocnice - Hemodialyzační středisko  (TrutnovPřednosta: MUDr. Miroslav Nývlt
Hemodialýza Oblastní nemocnice - Hemodialyzační středisko  (Strakonice
Chirurgie Oblastní nemocnice - Chirurgické oddělení  (JičínPřednosta: MUDr. Libor Etflaiš
Chirurgie Oblastní nemocnice - Chirurgické oddělení  (PříbramPřednosta: MUDr. Vladimír Danda
Chirurgie Oblastní nemocnice - Chirurgické oddělení  (StrakonicePřednosta: MUDr. Jan Hlad
Chirurgie Oblastní nemocnice - Chirurgické oddělení  (Rychnov nad KněžnouPřednosta: MUDr. Jaroslav Kudr
Chirurgie Oblastní nemocnice - Chirurgické oddělení  (TrutnovPřednosta: MUDr. Antonín Vajcík
Infekční lékařství Oblastní nemocnice - Infekční ambulance  (Strakonice
Infekční lékařství Oblastní nemocnice - Infekční oddělení  (PříbramPřednosta: MUDr. Karel Šedivý
Interní lékařství Oblastní nemocnice - Interní ambulance  (Příbram V - Zdaboř
Interní lékařství Oblastní nemocnice - Interní oddělení  (PříbramPřednosta: MUDr. Jan Šírek
Interní lékařství Oblastní nemocnice - Interní oddělení  (StrakonicePřednosta: MUDr. Ivo Horný
Interní lékařství Oblastní nemocnice - Interní oddělení  (JičínPřednosta: MUDr. Miroslav Hanuš
Interní lékařství Oblastní nemocnice - Interní oddělení  (Rychnov nad KněžnouPřednosta: MUDr. Josef Fajstauer
Interní lékařství Oblastní nemocnice - Interní oddělení  (TrutnovPřednosta: MUDr. Jiří Janoušek
Epidemiologie Oblastní nemocnice - Kalmetizace  (Náchod
Kardiologie Oblastní nemocnice - Kardiologická ambulance  (Jičín
Kardiologie Oblastní nemocnice - Kardiologická ambulance  (Rychnov nad Kněžnou
Kardiologie Oblastní nemocnice - Kardiologická ambulance  (Trutnov
Kardiologie Oblastní nemocnice - Kardiologická ambulance  (Příbram
Kardiologie Oblastní nemocnice - Kardiologická ambulance  (Strakonice
Hematologie a krevní transfuze Oblastní nemocnice - Klinická hematologie a transfúzní služba  (Náchod
Kožní lékařství Oblastní nemocnice - Kožní ambulance  (Příbram V - Zdaboř
Kožní lékařství Oblastní nemocnice - Kožní oddělení  (Příbram
Kožní lékařství Oblastní nemocnice - Kožní oddělení  (TrutnovPřednosta: MUDr. Jitka Weyskrabová
Léčba závislostí Oblastní nemocnice - léčba kouření  (JičínPřednosta: MUDr. Jaroslav Poláček
Neurčeno Oblastní nemocnice - LSPP  (Jičín
Mamologie Oblastní nemocnice - Mammologická ambulance  (Náchod
Mamologie Oblastní nemocnice - Mammologická ambulance  (Rychnov nad Kněžnou
Mamologie Oblastní nemocnice - Mamologická poradna  (Jičín
Nefrologie Oblastní nemocnice - Nefrologická ambulance  (Jičín
Nefrologie Oblastní nemocnice - Nefrologická ambulance  (Příbram V - Zdaboř
Nefrologie Oblastní nemocnice - Nefrologická poradna  (Trutnov
Neurologie Oblastní nemocnice - Neurologická ambulance  (Příbram V - Zdaboř
Neurologie Oblastní nemocnice - Neurologické oddělení  (PříbramPřednosta: MUDr. Jiřina Košuličová
Neurologie Oblastní nemocnice - Neurologické oddělení  (JičínPřednosta: MUDr. Michaela Šimáková
Biochemie Oblastní nemocnice - Oddělení biochemie  (Příbram V - Zdaboř
Biochemie Oblastní nemocnice - Oddělení biochemie  (PříbramPřednosta: MUDr. Miroslava Kopecká
Hematologie a krevní transfuze Oblastní nemocnice - Oddělení hematologie a krevní transfúze  (PříbramPřednosta: MUDr. Ludmila Hubená
Biochemie Oblastní nemocnice - Oddělení klinické biochemie  (Rychnov nad KněžnouPřednosta: MUDr. Petr Fiala
Biochemie Oblastní nemocnice - Oddělení klinické biochemie  (JičínPřednosta: Ing. Vladimír Mikan
Biochemie Oblastní nemocnice - Oddělení klinické biochemie  (TrutnovPřednosta: MUDr. Lucie Šolcová
Mikrobiologie Oblastní nemocnice - Oddělení klinické mikrobiologie  (JičínPřednosta: MUDr. Marie Smolíková
Mikrobiologie Oblastní nemocnice - Oddělení klinické mikrobiologie a parazitologie  (Příbram
Infekční lékařství Oblastní nemocnice - Oddělení klinické mikrobiologie a parazitologie  (Příbram
Alergologie a imunologie Oblastní nemocnice - Oddělení lékařské mikrobiologie a imunologie  (TrutnovPřednosta: MUDr. CSc. Josef Scharfen
Mikrobiologie Oblastní nemocnice - Oddělení lékařské mikrobiologie a imunologie  (TrutnovPřednosta: MUDr. CSc. Josef Scharfen
Následná péče Oblastní nemocnice - Oddělení následné a rehabilitační péče  (Rychnov nad KněžnouPřednosta: MUDr. Renata Skuhrovcová
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Oblastní nemocnice - Oddělení následné a rehabilitační péče  (Rychnov nad KněžnouPřednosta: MUDr. Renata Skuhrovcová
Následná péče Oblastní nemocnice - Oddělení následné péče  (StrakonicePřednosta: MUDr. Marie Kotišová
Hematologie a krevní transfuze Oblastní nemocnice - Oddělení transfúzní a hematologické  (JičínPřednosta: MUDr. Eva Luňáková
Ušní, nosní, krční Oblastní nemocnice - ORL ambulance  (Strakonice
Ušní, nosní, krční Oblastní nemocnice - ORL oddělení  (JičínPřednosta: MUDr. Martin Kracík
Ušní, nosní, krční Oblastní nemocnice - ORL oddělení  (TrutnovPřednosta: MUDr. Aleš Palla
Ušní, nosní, krční Oblastní nemocnice - ORL oddělení  (NáchodPřednosta: MUDr. Vladimír Pernikář
Ušní, nosní, krční Oblastní nemocnice - ORL oddělení  (PříbramPřednosta: MUDr. František Kučera
Dětské a dorostové lékařství Oblastní nemocnice - pediatrie - novorozenecké  (Příbram
Léčba bolesti Oblastní nemocnice - Poradna pro léčbu chronické bolesti  (Příbram
Diabetologie Oblastní nemocnice - Poradna pro poruchy metabolismu a diabetu  (Příbram
Endokrinologie Oblastní nemocnice - Poradna pro poruchy metabolismu a diabetu  (Příbram
Psychiatrie Oblastní nemocnice - Psychiatrická ambulance  (Strakonice
Psychiatrie Oblastní nemocnice - Psychiatrické oddělení  (Jičín
Psychiatrie Oblastní nemocnice - Psychiatrické oddělení  (TrutnovPřednosta: MUDr. Ladislav Holub
Psychologie Oblastní nemocnice - Psychologicko-psychiatrické centrum  (Příbram V - ZdabořPřednosta: MUDr. Jan Mička
Psychiatrie Oblastní nemocnice - Psychologicko-psychiatrické centrum  (Příbram V - ZdabořPřednosta: MUDr. Jan Mička
Radiologie, radioterapie Oblastní nemocnice - Radiační onkologie  (TrutnovPřednosta: MUDr. Vlasta Medková
Radiologie, radioterapie Oblastní nemocnice - Radiodiagnostické oddělení  (TrutnovPřednosta: MUDr. Jiří Bažant
Radiologie, radioterapie Oblastní nemocnice - Radiodiagnostické oddělení  (NáchodPřednosta: MUDr. Petr Kohoutek
Radiologie, radioterapie Oblastní nemocnice - Radiodiagnostické oddělení  (JičínPřednosta: MUDr. Richard Stojanov
Radiologie, radioterapie Oblastní nemocnice - Radiodiagnostické oddělení  (Strakonice
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Oblastní nemocnice - Rehabilitační centrum  (PříbramPřednosta: MUDr. Josef Prágr
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Oblastní nemocnice - Rehabilitační oddělení  (Strakonice
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Oblastní nemocnice - Rehabilitační oddělení  (Jičín
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Oblastní nemocnice - Rehabilitační oddělení  (TrutnovPřednosta: MUDr. Oldřich Černý
Revmatologie Oblastní nemocnice - Revmatologická ambulance  (Náchod
Revmatologie Oblastní nemocnice - Revmatologická ambulance  (Příbram V - Zdaboř
Neurčeno Oblastní nemocnice - Rychlá lékařská pomoc  (Rychnov nad Kněžnou
Stomatologie Oblastní nemocnice - Stomatologické oddělení  (Příbram
Hematologie a krevní transfuze Oblastní nemocnice - Transfúzní a hematologické oddělení  (TrutnovPřednosta: MUDr. Alena Kvardová
Traumatologie Oblastní nemocnice - Traumatologická ambulance  (Strakonice
Traumatologie Oblastní nemocnice - Traumatologická poradna  (Rychnov nad Kněžnou
Nefrologie Oblastní nemocnice - Urologická ambulance  (Strakonice
Nefrologie Oblastní nemocnice - Urologická ambulance  (Rychnov nad Kněžnou
Nefrologie Oblastní nemocnice - Urologické oddělení  (PříbramPřednosta: MUDr. Richard Bokr
Neurčeno Oblastní nemocnice - Zdravotnická záchranná služba  (Jičín
Neurčeno Oblastní nemocnice Jičín  (JičínPřednosta: Ing. Dana Kracíková
Neurčeno Oblastní nemocnice Kolín a.s.  (Kolín IIIPřednosta: MUDr. Petr Chudomel
Farmakologie Oblastní nemocnice Kolín a.s. - Lékárna  (Kolín IIIPřednosta: RNDr. Miroslav Tichý
Neurčeno Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s.  (Mladá Boleslav
Anesteziologie a resuscitace Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s. - ARO  (Mladá BoleslavPřednosta: MUDr. CSc. Ivan Herold
Chirurgie Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s. - Centrální operační sály  (Mladá Boleslav
Dětské a dorostové lékařství Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s. - Dětské oddělení  (Mladá Boleslav
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s. - Domácí péče  (Mladá Boleslav
Hematologie a krevní transfuze Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s. - Hematologicko-transfúzní oddělení  (Mladá BoleslavPřednosta: MUDr. Jarmila Obernauerová
Chirurgie Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s. - Chirurgické oddělení  (Mladá BoleslavPřednosta: MUDr. Tomáš Verner
Interní lékařství Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s. - Interní oddělení  (Mladá Boleslav
Kožní lékařství Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s. - Kožní oddělení  (Mladá Boleslav
Farmakologie Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s. - Nemocniční lékárna  (Mladá BoleslavPřednosta: PhMr. Mácha František
Neurologie Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s. - Neurologické oddělení  (Mladá BoleslavPřednosta: MUDr. Martin Koutný
Biochemie Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s. - Oddělení klinické biochemie  (Mladá Boleslav
Mikrobiologie Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s. - Oddělení klinické mikrobiologie  (Mladá BoleslavPřednosta: RNDr. Roman Jirsa
Ušní, nosní, krční Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s. - ORL  (Mladá BoleslavPřednosta: MUDr. Karel Podhola
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s. - Rehabilitační oddělení  (Mladá Boleslav
Nefrologie Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s. - Urologické oddělení  (Mladá BoleslavPřednosta: MUDr. Richard Pabišta
Neurčeno Oblastní nemocnice Náchod  (NáchodPřednosta: MUDr. Miroslav Švábl
Chirurgie Oblastní nemocnice Náchod a.s. - Ambulance cévní chirurgie  (Náchod
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Oblastní nemocnice Náchod a.s. - Ambulance rehabilitace  (NáchodPřednosta: prim. MUDr. Helena Gerhardtová
Anesteziologie a resuscitace Oblastní nemocnice Náchod a.s. - ARO  (Náchod
Nefrologie Oblastní nemocnice Náchod a.s. - Dětská nefrologická ambulance  (Náchod
Revmatologie Oblastní nemocnice Náchod a.s. - Dětská revmatologická ambulance  (Náchod
Dětské a dorostové lékařství Oblastní nemocnice Náchod a.s. - Dětské oddělení  (NáchodPřednosta: MUDr. Luděk Týce
Endokrinologie Oblastní nemocnice Náchod a.s. - Endokrinologická ambulance  (Náchod
Hemodialýza Oblastní nemocnice Náchod a.s. - Hemodialýza  (Náchod
Infekční lékařství Oblastní nemocnice Náchod a.s. - Infekční oddělení  (Náchod
Kardiologie Oblastní nemocnice Náchod a.s. - Kardiologická ambulance  (Náchod
Biochemie Oblastní nemocnice Náchod a.s. - Klinická biochemie a diagnostika  (NáchodPřednosta: prim. MUDr. Josef Hornych
Diagnostika Oblastní nemocnice Náchod a.s. - Klinická biochemie a diagnostika  (NáchodPřednosta: prim. MUDr. Josef Hornych
Neurčeno Oblastní nemocnice Náchod a.s. - LSPP dětská  (Náchod
Mikrobiologie Oblastní nemocnice Náchod a.s. - Mikrobiologická laboratoř  (NáchodPřednosta: doc. MUDr. Ph.D. Otakar Kopecký
Cestovní a tropická medicína Oblastní nemocnice Náchod a.s. - Poradna cestovní medicíny  (Náchod
Nefrologie Oblastní nemocnice Náchod a.s. - Urologické oddělení  (NáchodPřednosta: MUDr. Abdulbaset Hafuda
Chirurgie Oblastní nemocnice Náchod a.s.- Ambulance dětské chirurgie  (Náchod
Diabetologie Oblastní nemocnice Náchod a.s.- Dětská diabetologická ambulance  (Náchod
Endokrinologie Oblastní nemocnice Náchod a.s.- Dětská endokrinologická ambulance  (Náchod
Diabetologie Oblastní nemocnice Náchod a.s.- Diabetologická ambulance  (Náchod
Chirurgie Oblastní nemocnice Náchod a.s.- Chirurgické oddělení  (NáchodPřednosta: MUDr. Vladimír Skácel
Mamologie Oblastní nemocnice Náchod a.s.- Chirurgické oddělení  (NáchodPřednosta: MUDr. Vladimír Skácel
Traumatologie Oblastní nemocnice Náchod a.s.- Chirurgické oddělení  (NáchodPřednosta: MUDr. Vladimír Skácel
Interní lékařství Oblastní nemocnice Náchod a.s.- Interní oddělení  (NáchodPřednosta: doc. MUDr. CSc. Josef Jandík
Infekční lékařství Oblastní nemocnice Náchod a.s.- Jaterní poradna  (Náchod
Nefrologie Oblastní nemocnice Náchod a.s.- Nefrologická ambulance  (Náchod
Neurologie Oblastní nemocnice Náchod a.s.- Neurologické oddělení  (NáchodPřednosta: MUDr. Miroslav Škoda
Nefrologie Oblastní nemocnice Náchod a.s.- Novorozenecké oddělení  (NáchodPřednosta: MUDr. Luděk Týce
Kardiologie Oblastní nemocnice Náchod a.s.- Novorozenecké oddělení  (NáchodPřednosta: MUDr. Luděk Týce
Endokrinologie Oblastní nemocnice Náchod a.s.- Novorozenecké oddělení  (NáchodPřednosta: MUDr. Luděk Týce
Dětské a dorostové lékařství Oblastní nemocnice Náchod a.s.- Novorozenecké oddělení  (NáchodPřednosta: MUDr. Luděk Týce
Diabetologie Oblastní nemocnice Náchod a.s.- Novorozenecké oddělení  (NáchodPřednosta: MUDr. Luděk Týce
Neurčeno Oblastní nemocnice Příbram a.s.  (PříbramPřednosta: MUDr. Stanislav Holobrada
Neurčeno Oblastní nemocnice Rychnov nad Kněžnou a.s.  (Rychnov nad KněžnouPřednosta: RNDr. Otto Štěpán
Neurčeno Oblastní nemocnice Strakonice  (StrakonicePřednosta: MUDr. Tomáš Fiala
Neurčeno Oblastní nemocnice Trutnov a.s.  (TrutnovPřednosta: MUDr. Martin Limburský
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČĆK Kutná Hora  (Kutná HoraPřednosta: Michaela Němečková
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Kutná Hora
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (MělníkPřednosta: Alena Herinková
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (PrahaPřednosta: Ludmila Broschová
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (PrahaPřednosta: Stanislava Drozenová
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Kladno
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (StrakonicePřednosta: Hana Linhartová
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Příbram
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Rakovník
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (České Budějovice
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Český Krumlov
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Praha
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Praha
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Poděbrady
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Rokycany
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (TachovPřednosta: Jana Strapinová
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Louny
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Plzeň
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Plzeň
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Jablonec nad Nisou
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (TeplicePřednosta: Hana Rabanová
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (DěčínPřednosta: Dana Jedlanová
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Litoměřice
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Havlíčkův Brod
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Žďár nad Sázavou
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Pelhřimov
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Rychnov nad Kněžnou
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Chrudim II
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Třebíč
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Jablonec nad Jizerou
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Domažlice
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Tábor
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Kolín
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Mladá Boleslav
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Praha
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Náchod
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Cheb
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Karlovy Vary
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Pardubice
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Svitavy
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Most
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Česká Lípa
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Ústí nad Labem
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Liberec
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Ústí nad Orlicí
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Beroun II
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Jindřichův Hradec
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Prachatice
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Klatovy
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Chomutov
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Jičín
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (BlanskoPřednosta: Anežka Klimešová
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Opava
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Ostrava
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Prostějov
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Přerov
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Šumperk
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Kroměříž
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Nový Jičín
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Uherské HradištěPřednosta: Jarmila Vavřiníková
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Vsetín
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (ZlínPřednosta: Karla Kopalová
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Bruntál
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Frýdek - Místek
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Karviná
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Břeclav
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Hodonín
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Vyškov
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (BrnoPřednosta: Ludmila Mládková
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Znojmo
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Jeseník
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK  (Olomouc
Léčba závislostí Oblastní spolek ČČK - Kontaktní centrum  (LitoměřicePřednosta: Bc. Petra Lebedová
Neurčeno Oblastní spolek ČČK Jihlava  (JihlavaPřednosta: Marie Babická
Domácí a ošetřovatelská péče Oblastní spolek ČČK Mělník - Domácí zdravotní péče Alice  (Kralupy nad Vltavou
Neurčeno Oblastní středisko záchranné služby Středočeského kraje  (Příbram VIII
Neurčeno Oblastní středisko záchranné služby Středočeského kraje  (Rakovník
Neurčeno Oblastní středisko záchranné služby Středočeského kraje  (Říčany
Neurčeno Oblastní středisko záchranné služby Středočeského kraje  (Kutná Hora
Neurčeno Oblastní středisko záchranné služby Středočeského kraje  (Mělník
Neurčeno Oblastní středisko záchranné služby Středočeského kraje  (Neratovice
Neurčeno Oblastní středisko záchranné služby Středočeského kraje  (Benešov
Neurčeno Oblastní středisko záchranné služby Středočeského kraje  (Beroun
Neurčeno Oblastní středisko záchranné služby Středočeského kraje  (Kladno
Neurčeno Oblastní středisko záchranné služby Středočeského kraje  (Hořovice
Neurčeno Oblastní středisko záchranné služby Středočeského kraje  (Sedlčany
Neurčeno Oblastní středisko zdravotnické záchranné služby  (Ústí nad OrlicíPřednosta: MUDr. Stanislav Neubauer
Domácí a ošetřovatelská péče Obvodní ústav sociálně zdravotnických služeb  (Praha
Domácí a ošetřovatelská péče Obvodní ústav sociálně-zdravotnických služeb  (PrahaPřednosta: Zuzana Janíčková
Epidemiologie Očkovací centrum  (Třebíč
Epidemiologie Očkovací centrum  (Karlovy Vary
Epidemiologie Očkovací centrum  (Liberec
Epidemiologie Očkovací centrum  (Havlíčkův Brod
Epidemiologie Očkovací centrum  (Trutnov
Epidemiologie Očkovací centrum  (Žďár nad Sázavou
Epidemiologie Očkovací centrum  (Jihlava
Epidemiologie Očkovací centrum  (Pelhřimov
Epidemiologie Očkovací centrum  (Brno
Epidemiologie Očkovací středisko  (Cheb
Laseroterapie Oční centrum Dr. Rau s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Magda Rau
Hematologie a krevní transfuze Odběr krve  (VarnsdorfPřednosta: Růžena Landová
Cytologie Odborná laboratoř cytologická  (OstravaPřednosta: MUDr. Vladimír Benčík
Hematologie a krevní transfuze Odborná laboratoř hematologie  (PřerovPřednosta: MUDr. Eva Lautnerová
Chirurgie Odborné zdravotnické zařízení s.r.o.  (Plzeň
Chirurgie Odborné zdravotnické zařízení s.r.o.  (Kralovice
Chirurgie Odborné zdravotnické zařízení s.r.o.  (Nýřany
Chirurgie Odborné zdravotnické zařízení s.r.o.  (Třemošná
Neurčeno Odborný léčebný ústav Albertinum  (ŽamberkPřednosta: MUDr. Jiří Jireš
Mikrobiologie Odborný léčebný ústav Albertinum - Laboratoře  (ŽamberkPřednosta: MUDr. Jiřina Jirešová
Infekční lékařství Odborný léčebný ústav Albertinum - Laboratoře  (ŽamberkPřednosta: MUDr. Jiřina Jirešová
Hematologie a krevní transfuze Odborný léčebný ústav Albertinum - Laboratoře  (ŽamberkPřednosta: MUDr. Jiřina Jirešová
Cytologie Odborný léčebný ústav Albertinum - Laboratoře  (ŽamberkPřednosta: MUDr. Jiřina Jirešová
Biochemie Odborný léčebný ústav Albertinum - Laboratoře  (ŽamberkPřednosta: MUDr. Jiřina Jirešová
Léčba dlouhodobě nemocných Odborný léčebný ústav Albertinum - LDN  (ŽamberkPřednosta: MUDr. Jan Marek
Psychiatrie Odborný léčebný ústav Albertinum - Psychiatrické oddělení  (ŽamberkPřednosta: MUDr. František Diblík
Radiologie, radioterapie Odborný léčebný ústav Albertinum - Radiodiagnostika  (Žamberk
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Odborný léčebný ústav Jevíčko  (JevíčkoPřednosta: Ing. Lenka Smékalová
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Odborný léčebný ústav Jevíčko - Rehabilitace  (JevíčkoPřednosta: MUDr. Radmila Binarová
Radiologie, radioterapie Odborný léčebný ústav neurologicko-geriatrický Moravský Beroun, příspěvková organizace  (Moravský BerounPřednosta: MUDr. Jana Ferancová
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Odborný léčebný ústav neurologicko-geriatrický Moravský Beroun, příspěvková organizace  (Moravský BerounPřednosta: MUDr. Jana Ferancová
Psychiatrie Odborný léčebný ústav neurologicko-geriatrický Moravský Beroun, příspěvková organizace  (Moravský BerounPřednosta: MUDr. Jana Ferancová
Neurologie Odborný léčebný ústav neurologicko-geriatrický Moravský Beroun, příspěvková organizace  (Moravský BerounPřednosta: MUDr. Jana Ferancová
Kožní lékařství Odborný léčebný ústav neurologicko-geriatrický Moravský Beroun, příspěvková organizace  (Moravský BerounPřednosta: MUDr. Jana Ferancová
Interní lékařství Odborný léčebný ústav neurologicko-geriatrický Moravský Beroun, příspěvková organizace  (Moravský BerounPřednosta: MUDr. Jana Ferancová
Gerontologie Odborný léčebný ústav neurologicko-geriatrický Moravský Beroun, příspěvková organizace  (Moravský BerounPřednosta: MUDr. Jana Ferancová
Diabetologie Odborný léčebný ústav neurologicko-geriatrický Moravský Beroun, příspěvková organizace  (Moravský BerounPřednosta: MUDr. Jana Ferancová
Léčba dlouhodobě nemocných Odborný léčebný ústav TRN  (JablunkovPřednosta: MUDr. Sultana Gavliková
Alergologie a imunologie Odborný léčebný ústav, Moravskoslezské sanatorium  (MetylovicePřednosta: MUDr. Radim Dudek
Neurčeno Oddělení jeslí v Mateřské škole  (Nový Jičín
Biochemie Oddělení klinické biochemie  (DobruškaPřednosta: MUDr. Miloslav Zvolánek
Cestovní a tropická medicína Oddělení očkování a cestovní medicíny  (Praha
Epidemiologie Oddělení očkování a cestovní medicíny  (Praha
Stomatologie ODÚS - MEDICA spol. s r.o.  (PrahaPřednosta: Ing. Michael Sedláček
Psychiatrie OG Medical Centre s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Elena Figurová
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie OG Medical Centre s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Elena Figurová
Gynekologie a porodnictví OG Medical Centre s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Elena Figurová
Kožní lékařství OG Medical Centre s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Elena Figurová
Interní lékařství OG Medical Centre s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Elena Figurová
Alternativní medicína OG Medical Centre s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Elena Figurová
Biochemie OKB, soukromá laboratoř  (BlovicePřednosta: Jarmila Suchanová
Stomatologie OK-DENT s.r.o., stomatologická laboratoř  (PlzeňPřednosta: Jitka Kojzarová
Stomatologie OK-DENT s.r.o., stomatologická laboratoř  (Karlovy Vary
Stomatologie OK-DENT s.r.o., stomatologická laboratoř  (SmržovkaPřednosta: Zdena Nováková
Neurčeno Okresní dopravní zdravotnická služba, spol. s r.o.  (České BudějovicePřednosta: Pavel Mahr
Stomatologie Olga Biernatová - Zubní laboratoř  (Šumperk
Stomatologie Olga Černá - DENTIO Dobříš s.r.o.  (Dobříš
Stomatologie Olga Drábková - Stomatologická laboratoř  (Praha
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Olga Madarová - Rehabilitace  (Ústí nad Labem
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Olga Myslivečková - Fyzioterapie  (Čáslav
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Olga Nenáhlová - Fyzioterapie, rehabilitace  (Praha
Gynekologie a porodnictví Olga Riedlová - Porodní asistentka  (Praha
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Olga Šrámková - Rehabilitace  (Pardubice
Dětské a dorostové lékařství Olivova dětská léčebna o.p.s.  (ŘíčanyPřednosta: MUDr. Hana Maršálková
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Olma R+ s.r.o.  (České BudějovicePřednosta: PaedDr. Jiří Vlček
Kožní lékařství OLÚ neurologicko-geriatrický - Dermatologie  (Moravský Beroun
Diabetologie OLÚ neurologicko-geriatrický - Diabetologie  (Moravský Beroun
Gerontologie OLÚ neurologicko-geriatrický - Geriatrie  (Moravský Beroun
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie OLÚ neurologicko-geriatrický - Rehabilitace  (Moravský Beroun
Hematologie a krevní transfuze OLÚ Paseka - Laboratoře  (Paseka u ŠternberkaPřednosta: RNDr. Jiřina Gottwaldová
Biochemie OLÚ Paseka - Laboratoře  (Paseka u ŠternberkaPřednosta: RNDr. Jiřina Gottwaldová
Léčba dlouhodobě nemocných OLÚ Paseka - LDN  (Paseka u ŠternberkaPřednosta: MUDr. Zdena Fejfárová
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie OLÚ Paseka - Rehabilitace  (Paseka u ŠternberkaPřednosta: MUDr. Aleš Holý
Chirurgie OMEGA CENTRUM s.r.o.  (TachovPřednosta: MUDr. Andrea Kalafová
Hematologie a krevní transfuze OMNILAB, s.r.o.  (PrahaPřednosta: RNDr. Jaroslava Hejnarová
Alergologie a imunologie OMNILAB, s.r.o.  (PrahaPřednosta: RNDr. Jaroslava Hejnarová
Biochemie OMNILAB, s.r.o.  (PrahaPřednosta: RNDr. Jaroslava Hejnarová
Mikrobiologie OMNILAB, s.r.o.  (PrahaPřednosta: RNDr. Jaroslava Hejnarová
Kožní lékařství ON CLINIC s.r.o.  (PrahaPřednosta: Ing. Hedvika Frťalová
Kožní lékařství online24 s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Martin Herold
Kardiologie online24 s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Martin Herold
Interní lékařství online24 s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Martin Herold
Diabetologie online24 s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Martin Herold
Neurologie online24 s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Martin Herold
Farmakologie OOVL Lékárny U Větrného kohouta  (CerhovicePřednosta: PharmDr. Zdena Fialová
Neurčeno Opočenská nemocniční a.s.  (Opočno
Anesteziologie a resuscitace Opočenská nemocniční a.s. - ARO  (OpočnoPřednosta: MUDr. Aleš Vlček
Angiologie, flebologie Opočenská nemocniční a.s. - Cévní poradna  (Opočno
Diabetologie Opočenská nemocniční a.s. - Diabetologická ambulance  (Opočno
Chirurgie Opočenská nemocniční a.s. - Chirurgické oddělení  (Opočno
Interní lékařství Opočenská nemocniční a.s. - Interní oddělení  (OpočnoPřednosta: MUDr. Zdeněk Zilvar
Neurčeno Opočenská nemocniční a.s. - LSPP dětská  (Opočno
Nefrologie Opočenská nemocniční a.s. - Nefrologická ambulance  (Opočno
Neurologie Opočenská nemocniční a.s. - Neurologická ambulance  (Opočno
Dětské a dorostové lékařství Opočenská nemocniční a.s. - Novorozenecké oddělení  (OpočnoPřednosta: MUDr. Jana Trebichavská
Biochemie Opočenská nemocniční a.s. - Oddělení klinické biochemie a hematologie  (OpočnoPřednosta: MUDr. Miloslav Zvolánek
Hematologie a krevní transfuze Opočenská nemocniční a.s. - Oddělení klinické biochemie a hematologie  (OpočnoPřednosta: MUDr. Miloslav Zvolánek
Následná péče Opočenská nemocniční a.s. - Oddělení následné péče  (OpočnoPřednosta: MUDr. Leoš Žďánský
Ušní, nosní, krční Opočenská nemocniční a.s. - ORL ambulance  (Opočno
Radiologie, radioterapie Opočenská nemocniční a.s. - Radiodiagnostika  (OpočnoPřednosta: MUDr. Marcela Chrenková
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Opočenská nemocniční a.s. - Rehabilitační oddělení  (Opočno
Revmatologie Opočenská nemocniční a.s. - Revmatologická ambulance  (Opočno
Nefrologie Opočenská nemocniční a.s. - Urologická ambulance  (Opočno
Stomatologie Optika Hart  (Tábor
Dětské a dorostové lékařství Ordinace u Esterky s.r.o.  (Praha
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie OREA HOTELS s.r.o.  (LuhačovicePřednosta: MUDr. Jaroslav Brzák
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie OREA HOTELS s.r.o.  (Železná Ruda
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie OREA HOTELS s.r.o.  (Harrachov
Ušní, nosní, krční OREA HOTELS s.r.o.  (LuhačovicePřednosta: MUDr. Jaroslav Brzák
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie ORP centrum s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. František Picek
Sportovní a tělovýchovné lékařství ORP centrum s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. František Picek
Léčba bolesti ORP centrum s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. František Picek
Léčba bolesti ORT-ART, spol. s r.o.  (Petřvald v KarvinéPřednosta: MUDr. Jaroslav Husták
Anesteziologie a resuscitace ORT-ART, spol. s r.o.  (Petřvald v KarvinéPřednosta: MUDr. Jaroslav Husták
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie ORT-ART, spol. s r.o.  (Petřvald v KarvinéPřednosta: MUDr. Jaroslav Husták
Traumatologie ORT-ART, spol. s r.o.  (Petřvald v KarvinéPřednosta: MUDr. Jaroslav Husták
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie ORTHES, spol. s r.o.  (Rožnov pod RadhoštěmPřednosta: MUDr. Jan Nováček
Neurčeno ORTIKA CZ s.r.o.  (PrahaPřednosta: Olga Svobodová
Neurčeno ORTIKA CZ s.r.o. - výdejna PZT  (PrahaPřednosta: Mgr. Milan Svoboda
Neurčeno ORTIKA CZ, s.r.o. - Výdejna PZT  (BrnoPřednosta: Mgr. Milan Svoboda
Stomatologie Ortodontická zubní laboratoř  (BrnoPřednosta: Hana Skácelová
Stomatologie ORTOLA, v.o.s - stomatologická laboratoř  (LiberecPřednosta: Šárka Mazačová
Neurčeno ORTOP - ortopedická protetika, s.r.o.  (PlzeňPřednosta: Milan Ságl
Neurčeno ORTOPEDICA s.r.o.  (PrahaPřednosta: Blanka Plzáková
Neurčeno Ortopedická protetika Praha s.r.o.  (PrahaPřednosta: MUDr. Jiří Vosátka
Neurčeno Ortopedické obuvnictví  (PlzeňPřednosta: Hana Naxerová
Neurčeno ORTOTIKA s.r.o.  (Brandýs nad LabemPřednosta: Jitka Holinková
Neurčeno ORTOTIKA s.r.o.  (PrahaPřednosta: Ing. Pavel Černý
Neurčeno ORTOTIKA s.r.o.  (PrahaPřednosta: Jitka Holinková
Léčba závislostí OS Skálův institut  (Praha
Interní lékařství Osteocentrum Brno, s.r.o.  (BrnoPřednosta: MUDr. Zora Palyzová
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Osteocentrum Brno, s.r.o.  (BrnoPřednosta: MUDr. Zora Palyzová
Domácí a ošetřovatelská péče Ošetřovatelská a pečovatelská služba  (Ústí nad LabemPřednosta: Ing. Ivana Holinková
Domácí a ošetřovatelská péče Ošetřovatelská činnost zdravotní sestry  (ProstějovPřednosta: Štěpánka Prausová
Domácí a ošetřovatelská péče Ošetřovatelská péče  (KrásenskoPřednosta: Věra Matušková
Domácí a ošetřovatelská péče Ošetřovatelská péče  (Bystřice nad PernštejnemPřednosta: Irena Šiborová
Domácí a ošetřovatelská péče Ošetřovatelská péče  (BesednicePřednosta: Eliška Fialová
Domácí a ošetřovatelská péče Ošetřovatelská péče HOME-CARE  (PacovPřednosta: Alena Tenklová
Domácí a ošetřovatelská péče Ošetřovatelská péče Home-care  (Mníšek pod BrdyPřednosta: Ivana Hrubá
Domácí a ošetřovatelská péče Ošetřovatelská péče o ženu  (PrahaPřednosta: Eva Romančíková
Domácí a ošetřovatelská péče Ošetřovatelská péče u lůžek  (Brno
Domácí a ošetřovatelská péče Ošetřovatelská služba v rodinách  (TřemošnáPřednosta: Božena Hejtmancová
Domácí a ošetřovatelská péče Ošetřovatelský domov  (Praha
Domácí a ošetřovatelská péče Ošetřovatelský domov Praha 3  (PrahaPřednosta: Zuzana Novotná
Farmakologie OTHER CORP s.r.o., Lékárna Sokolská  (PrahaPřednosta: Mgr. Iveta Hermanová
Stomatologie OTODENTA - zubní technická laboratoř  (BrnoPřednosta: Vladimír Chlumský
Domácí a ošetřovatelská péče OÚSS - Obvodní ústav sociálních služeb Prahy 2  (Praha
Domácí a ošetřovatelská péče OÚSS Prahy 2 - Domácí ošetřovatelská péče  (PrahaPřednosta: Ing. Ivana Bergmannová
Domácí a ošetřovatelská péče OÚSS Prahy 2 - Pečovatelská služba  (Praha
Rehabilitace, fyziatrie, balneologie Ozdravovna Kynychová  (HuslenkyPřednosta: Ing. Zdeněk Straděj

   " 1 3 A B C Č D E F G H I J K L M N o P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


Adresář slovenských lékařů | Jeden z největších adresářů praktických, zubních a dalších lékařů | Další odkazy
   (c) 2010-2022 Lékaři v České Republice
Za obsah a správnost všech vložených inzerátů nese v plné míře odpovědnost zadavatel inzerátu.
Pokud administrár serveru uzná inzerát jakkoliv závadný, vyhrazuje si právo takový inzerát bez náhrady smazat.
Portál nemá nic společného s inzerenty. Návštěvníci portálu jednají vždy přímo s inzerenty.
Z těmito vzniklými obchodními vztahy nemá inzertní portál nic společného.